WAWRZYK vs SOSNOWSKI - MARCIN REKOWSKI POMAGA ANDRZEJOWI

Jak zapewne dobrze wiecie, w drugim tegorocznym starcie Andrzej Wawrzyk (32-1, 18 KO) skrzyżuje rękawice z Albertem Sosnowskim (49-7-2, 30 KO). Temu pierwszemu w sparingach pomaga Marcin Rekowski (17-3, 14 KO), czyli... ostatnia ofiara Wawrzyka.

Andrzej i Marcin są bliskimi kumplami, ale zgodzili się spotkać podczas poprzedniej gali z cyklu PBN. Na początku kwietnia lepszy okazał się "Guliwer", stopując "Reksa" w siódmej rundzie. Na szczęście mocne ciosy jakie sobie wtedy wymierzali nie zachwiały ich znajomości. I tak oto Rekowski sparuje teraz z Wawrzykiem, imitując poczynania "Dragona".

Przypomnijmy jeszcze, że Rekowski w przeszłości spotkał się również z Albertem. Pojedynek także zakończył się w siódmym starciu, lecz górą był wtedy Rekowski.

Główną atrakcją gali w Gdańsku 17 września będzie konfrontacja Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) z Aleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO) o tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBO. Ponadto pokażą się jeszcze Ewa Piątkowska, Patryk Szymański, a naprzeciw siebie staną Norbert Dąbrowski i Paweł Stępień.

Wawrzyk miał się już kiedyś spotkać z Sosnowskim. To był maj 2014 roku. Niestety na ostatnim etapie przygotowań Andrzej uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i na jakiś czas musiał zawiesić rękawice na kołku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: saimon
Data: 25-08-2016 09:20:55 
A ja bym chciał Wawrzyka z Adamkiem, na pewno lepiej o Sosny
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 25-08-2016 09:59:29 
A ja wolałbym Wawrzyka z Zimnochem. Byłaby weryfikacja dla obu. Jednocześnie dla jednego z nich koniec kariery...
 Autor komentarza: rtg981
Data: 25-08-2016 11:48:53 
Ta walka to trochę takie popłuczyny, ale z racji głównej wali wieczoru i braku p. Łapina w narożniku, podejście mocno asekuracyjne jest wskazane. Osobiście liczę na walkę Wawrzyk - Wach. To byłaby walka, która by wyjaśniła kto jest obecnie najlepszy na naszym potwór bo co do tego że najlepszy Polskim zawodnikiem w HW jest Git nie mam dużych wątpliwości. Jest on w prawdzie w prawdzie na tle całego świata jest, co najwyżej solidny ale w kraju raczej wszystkich zamiata. Jedyny promyk nadziej w naszym Polskim murzynie, chociaż Izu to nadal wielka niewidoma.
 Autor komentarza: Mars
Data: 25-08-2016 15:30:56 
@rtg981

Walka Wawrzyka z porozbijanym Sosnowskim nie ma jakiegokolwiek sensu.

Powinni skupić się na walce Wawrzyk - Wach, tylko obawiam się że jeden jak i drugi osraliby się przed samym pomysłem.
Walka o najlepszego polskiego HW? Także bym nie przesadzał, raczej walka "krakowskich plastusi" z całym szacunkiem do Krakowa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.