Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-27

 
NA ŻYWO: WYSTARTOWAŁ VI MTB im. CHYCHŁY

Wyjątkowa jest sceneria tego turnieju. Organizatorzy bowiem po raz kolejny zdecydowali się ustawić ring w centrum Gdańska, przy fontannie Neptuna, co jest świetnym i oryginalnym pomysłem promocji pięściarstwa olimpijskiego. Przypomnijmy, że z klubem SAKO Gdańsk - organizatorem - związany jest Tomasz Jabłoński, który przygotowuje się do startu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Zestaw walk i wyniki w rozwinięciu.
MAKABU DO BELLEW: TO NIE JEST FILM

- Jestem gotowy na tę walkę. Wielu zawodników otrzymuje zaszczyt boksowania o tytuł mistrza świata, lecz niewielu ten tytuł zdobywa. Ja jednak przybyłem tu po zwycięstwo - zapewnia Ilunga Makabu (19-1, 18 KO), który w niedzielny wieczór spotka się z Tonym Bellew (26-2-1, 16 KO) w potyczce o wakujący pas organizacji WBC kategorii junior ciężkiej.

KSZTAŁCIMY MISTRZÓW

Od nowego roku szkolnego 2016/17, Zespół Szkół Akademickich przy ul. Okrzei 94a we Włocławku rozpoczyna nabór do klasy sportowej o profilu boks. - Po raz pierwszy w historii naszej dyscypliny mamy zamiar aktywować w województwie kujawsko-pomorskim klasę pięściarską - powiedział Krzysztof Chojnacki. Szkoła jest bezpłatna i obejmuje bogaty program - informacje w rozwinięciu.ARREOLA DLA WILDERA?

Pomimo słabych występów w ostatnim czasie Chris Arreola (36-4-1, 31 KO) jest w tej chwili głównym kandydatem do starcia z Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO) o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.