EUBANK JR DO GOŁOWKINA: NIE PRZESTRASZĘ SIĘ CIEBIE JAK INNI

Chris Eubank Jr (22-1, 17 KO) rwie się do walki z unikanym zazwyczaj Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO). Padają argumenty niemal te co zawsze - On jest wolny i łatwy do trafienia.

W przeszłości już wielu rywali podkreślało, że Kazach nie należy do najszybszych zawodników. Potem jednak padali jak muchy po jego ciosach.

- Oglądałem jego walki i analizowałem jego styl boksowania. Jego dotychczasowi rywale przegrywali w głowie zanim jeszcze wyszli do ringu, a ja naprawdę nie obawiam się go ani trochę. Według mnie Gołowkin nie dość, że jest wolny, to jeszcze ma słabą obronę. Jego przecież naprawdę łatwo trafić. Oczywiście potrafi bardzo mocno uderzyć, ale to nie wystarczy żeby mnie pokonać - przekonuje Brytyjczyk.

- Kiedy trafiał mocniej swoich przeciwników, oni po prostu się poddawali. Ja walczę do końca i nie będę się obawiać, że zaraz mogę znów coś przyjąć. Mój promotor Eddie Hearn rozmawia z jego obozem i sprawy mają się dobrze. Moglibyśmy się zmierzyć pod koniec roku w Wielkiej Brytanii. Jestem Anglikiem, on Kazachem, więc nie ma sensu bić się w Ameryce. Finansowo najbardziej opłaci się nam boksować w Wielkiej Brytanii - dodał Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 27-05-2016 17:48:14 
I to, że się nie poddaje jak inni prawdopodobnie go zgubi. Przyjmie sporo niepotrzebnych ciosów i skończy w szpitalu. Golovkina można jedynie wypunktować i może zrobić to tylko ktoś wybitny np. Ward. Kopanie się z nim to prosta droga do dramatu. W sumie walka jest do zrobienia w najbliższym czasie, bo z Clownelo się nie dogadają, Saunders może znowu dać jakąs zaporową cenę za sprzedaż pasa, a Jacobs dostał tak jak Golovkin jedną walką na dobrowolną obronę przed ich wspólnym starciem. Niech robią we wrześniu Golovkin-Eubank i bedzie fajnie.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 27-05-2016 18:02:54 
Golovkin tak naprawdę "włączył" dobrą obronę, wtedy kiedy poczuł realne zagrożenie (Lemieux, Za boksował na wstecznym, nie dając się trafiać i walił lewe proste z dystansu.
On znakomicie się przystosowuje do stylu przeciwnika. Jeśli doszło by do walki np z Wardem, to na pewno za boksowałby w sposób do tego odpowiedni. Inna sprawa czy by wygrał.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 27-05-2016 18:36:34 
Eubank chetny, Ramirez w 168 funtach również chętny, trwają negocjacje z BJS nad walką unifikacyjną, więc chyba jednak Kazach będzie miał z kim walczyć w najbliższym czasie. Mam nadzieję, ze zunifikuhe tytuły i zacznie podbijać supersrednia.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 27-05-2016 18:43:38 
rocky86
Nawet jesli GGG rozwali jednej nocy Canelo, Eubanka i Saundersa to i tak beda mowic ze jest przecietny i obija bumow. To jest z tej serii, ze jak chodzisz po wodzie to hejterzy mowia ze pewnie nie umiesz plywac.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 27-05-2016 18:56:41 
wkruwiający jest tem młody Eubank próbuje nasladować swojego ojca robi te miny grozne.
twardy łep ma ten Eubank ciosy Gołowkina waża dużo , i nawet jak jakimś cudem wytrzyma cały dystans to zostanie boleśnie pobijany i wyląduję w szpitalu a senior Eubank bedzie przeżywał katusze widząc jak jego synuś zbiera ciegi i może sam wcześniej rzuci recznik żeby poddać latorośl
 Autor komentarza: rocky86
Data: 27-05-2016 19:01:39 
@wojtyla85

GGG nie ma na rozkładzie wybitnych zawodników, ale sam jest zawodnikiem wybitnym. Zmiata całą czołówkę średniej, a Ci ktorzy mają dobre nazwiska go omijają, tak robił Cotto i tak zrobił Canelo, który oddał pas. Kazach jest świetnym wszechstronnie wyszkolonym zawodnikiem o niesamowitej mocy, walczącym w swojej kategorii.

Co do przechodzenia do góry w celu budowy swojej legendy, to nie jest to konieczne, ale Kazach zapewne to zrobi w niedługim czasie. Był sobie taki kiedyś jeden przeciętniak, który kisił się w średniej, nazywał się Marvin Hagler.
Oby GGG skończył tak jak ten średniak.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 27-05-2016 19:35:45 
może się nie bać, każdy się nei bał do puki nie dostał paraliżujący cios.
Moim zdaniem Lemieux jest dużo twardszy od Eubanka Jr
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 27-05-2016 21:30:16 
Po pierwsze sam Eubank nie jest szybki. Pamietam jak obejzalem po jego walke walke Warda i bylem w szoku.

Po drugie wydaje mu sie ze jest sliski a zbiera i to od przecietnych zawodnikow

Po trzecie ojeciec za nic nie zgodzi sie na te walke
 Autor komentarza: rondobry
Data: 27-05-2016 22:19:00 
Gada tak bo nie ma pasa a wie że gienia poluje na pasy i canelo.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 27-05-2016 23:10:14 

Eubanka Jr nie trawie i baaaardzo chetnie zobaczylbym go z Golovkin'em jak go tatus zbiera z ringu po ciezkim KO....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.