LUCIAN BUTE: JESTEM PEWIEN, ŻE PRÓBKA B DA WYNIK NEGATYWNY

- Jesteśmy zaskoczeni, nie spodziewałem się takiej wpadki po kimś takim jak on - nie ukrywa Badou Jack (20-1-2, 12 KO), mistrz świata wagi super średniej według federacji WBC, komentując wczorajsze doniesienia.

W ostatni dzień kwietnia Jack zremisował w obronie swojego trofeum z Lucianem Bute (32-3-1, 25 KO). Wczoraj okazało się jednak, że badania antydopingowe przeprowadzone po wszystkim wykazały w organizmie rumuńskiego pretendenta niedozwolone środki wspomagające. Sam Bute oczywiście odcina się od tych wyników.

- Jestem zaskoczony i nie rozumiem skąd takie wyniki. Zawsze przechodziłem wszystkie badania, a od kiedy zostałem mistrzem świata, miałem ich naprawdę dużo. Przed starciem z Jamesem DeGale'em byłem badany aż osiem razy. Nigdy nie zażywałem żadnych niedozwolonych środków i mam pełne zaufanie do mojego obozu. Otworzymy próbkę B i jestem przekonany, że wynik będzie wtedy negatywny - stwierdził Bute, który w latach 2007-12 zasiadał na tronie organizacji IBF i aż dziewięć razy obronił tytuł.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 27-05-2016 10:16:15 
Jak to jest, że nigdy Amerykanina nie złapią...?
Wprawdzie Mayweathera złapał jakiś dziennikarz, ale jemu było wolno.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.