KOROBOW Z VERĄ 25 CZERWCA W DALLAS

Już 25 czerwca gala UniMas grupy Top Rank w Dallas, gdzie głównym daniem będzie starcie Mike'a Alvarado (35-4, 24 KO) z Joshem Torresem (15-4-2, 7 KO). Teraz do rozpiski włączono inną bardzo interesującą potyczkę.

Naprzeciw siebie staną twardy Brian Vera (23-10, 14 KO) i wciąż niespełniony w gronie zawodowców doskonały Matt Korobow (25-1, 14 KO). Pojedynek został zakontraktowany na osiem rund w limicie wagi super średniej, choć Rosjanin normalnie boksuje w dywizji średniej. Wszystko potwierdzono wczoraj już oficjalnie.

- Wielu ludzi do dziś twierdzi, że Vera pokonał Chaveza Juniora. To zawodnik dobijający się do światowej czołówki i każdemu da trudną przeprawę. Z kolei Korobow to świetnie wyszkolony technik, ale dobra wiadomość dla Very jest taka, że on też lubi się pobić - zachwala to zestawienie promotor Bob Arum.

Przypomnijmy, że idący od zwycięstwa do zwycięstwa Korobow - w przeszłości dwukrotny mistrz świata (2005, 2007) w boksie olimpijskim, w grudniu 2014 roku spotkał się z Andym Lee w potyczce o wakujący pas WBO wagi średniej. Po pięciu rundach prowadził na kartach wszystkich sędziów (48:47, 50:45, 50:45), lecz jedna bomba Irlandczyka zatrzymała jego marzenia o tytule wśród zawodowców. Potem Rosjanin miał problemy z kontuzjami i nie dogadywał się ze swoim promotorem, dlatego przez półtora roku stoczył zaledwie jeden zwycięski pojedynek. Vera wielką gwiazdą nie jest, ale rzeczywiście powinien postawić Korobowi twarde warunki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 27-05-2016 13:00:18 
Korobow sporym faworytem, Vera sprawia wrażenie rozbitego..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.