Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-18

 


BAŁAGAN W WIRGINII. NAWET JAK SĄ WINNI, TO NIE MOŻNA ICH UKARAĆ

Przedstawiciele departament ds. zatrudnienia (DPOR) w Wirginii bezradnie rozkładają ręce po opublikowaniu raportu dotyczącego walki, po której 23-letni portorykański bokser Prichard Colon (16-1, 13 KO) od pięciu miesięcy pozostaje w śpiączce. - Może w ogóle nie powinniśmy byli nic robić. Ludzie byliby chyba mniej zawiedzeni - komentuje przeprowadzone dochodzenie Mary Broz Vaughan.


WIDEO: JANIK vs HRAMYKA

Łukasz Janik (16-18-1, 9 KO) za kilkanaście godzin skrzyżuje rękawice z Tomaszem Piątkiem (0-0-1). Ale dokładnie tydzień temu pięściarz ze Śląska boksował w Rudzie Śląskiej, gdzie pokonał na punkty Andrieja Hramykę (10-16-3, 9 KO). Poniżej prezentujemy Wam ten zeszłotygodniowy pojedynek.PREZYDENT IBF WYJAŚNIA SYTUACJĘ Z ELIMINATORAMI WAGI CIĘŻKIEJ

Wieść o tym, że Kubrat Pulew (22-1, 12 KO) oraz Dereck Chisora (25-5, 17 KO) spotkają się w eliminatorze do tronu IBF wagi ciężkiej, niektórych kibiców zdezorientowała, wszak wcześniej mówiło się o walce eliminacyjnej pomiędzy Josephem Parkerem (18-0, 16 KO) a Carlosem Takamem (33-2-1, 25 KO). Wszystko postanowił więc wyjaśnić Lindsey Tucker, prezydent tej federacji.ADAMEK-MOLINA: GALA PBN W PPV CYFROWEGO POLSATU I IPLI

W Cyfrowym Polsacie oraz IPLI można już zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w sobotę 2 kwietnia w TAURON Arenie Kraków. W walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy światowego boksu, były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz "Góral" Adamek (50-4, 30 KO) oraz znany z bardzo silnych ciosów, były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, Amerykanin Eric Molina (24-3, 18 KO). Widzowie obejrzą galę w jakości HD, dostęp do niej kosztuje 40 zł.


20 PIĘŚCIARZY Z AFRYKI Z KWALIFIKACJAMI OLIMPIJSKIMI DO RIO

W stolicy Kamerunu, Yaounde, poznaliśmy nazwiska 20 zawodników, którzy awansowali do finału turnieju kwalifikacyjnego, czyli de facto wystąpią w sierpniu podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. W tym gronie jest czterech Algierczyków, trzech Egipcjan, po dwóch pięściarzy z Kamerunu, Maroka, Mauritiusu i Namibii oraz po jednym zawodniku z Kenii, Lesotho, Nigerii, RPA i Tunezji.


NORBERT DĄBROWSKI O WALCE Z KULIŃSKIM

Wczoraj mieliśmy okazję chwilę porozmawiać z Norbertem Dąbrowskim (18-4, 7 KO), który dziś wieczorem podczas gali w Żyrardowie skrzyżuje rękawice z Jordanem Kulińskim (1-0, 1 KO) na dystansie sześciu rund. - Nie lekceważę przeciwnika, ale jestem pewny siebie - mówi "Noras". Zapraszamy.SZYKOWANY REWANŻ LARY Z MARTIROSYANEM?

Uważany za lidera kategorii junior średniej Erislandy Lara (22-2-2, 13 KO) nie zawsze mógł liczyć na przychylność sędziów i zdaniem wielu jego rekord powinien się prezentować trochę inaczej. Sporo dyskusji wzbudził na przykład werdykt przyznający mu tylko remis z Vanesem Martirosyanem (36-2-1, 21 KO). Teraz istnieje szansa na rewanż po trzech i pół roku.