ADAMEK-MOLINA: GALA PBN W PPV CYFROWEGO POLSATU I IPLI

W Cyfrowym Polsacie oraz IPLI można już zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w sobotę 2 kwietnia w TAURON Arenie Kraków. W walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy światowego boksu, były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz "Góral" Adamek (50-4, 30 KO) oraz znany z bardzo silnych ciosów, były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, Amerykanin Eric Molina (24-3, 18 KO). Stawką 12-rundowego pojedynku jest pas IBF InterContinental. Widzowie obejrzą galę w jakości HD, dostęp do niej kosztuje 40 zł.

Kwietniowe, piąte już święto boksu w Polsacie, jak zwykle dostarczy widzom wielu sportowych emocji. Pięściarze spotkają się w ringu aż sześć razy, a główna atrakcja – starcie pomiędzy 33-letnim, maksymalnie zdeterminowanym do osiągnięcia zwycięstwa Amerykaninem Ericem Moliną i utytułowanym polskim mistrzem, znanym z międzynarodowych sukcesów 39-letnim Tomaszem Adamkiem, zapowiada się bardzo emocjonująco. Dla obu zawodników zwycięstwo to nie tylko pas IBF InterContinental, ale także mocne wybicie w rankingu. Obaj mogą dużo zyskać, a w wypadku przegranej, wiele stracić. Tuż przed walką główną nastąpi równie szeroko komentowane spotkanie w wadze ciężkiej pomiędzy trzykrotnym amatorskim mistrzem Polski w kategorii super ciężkiej – Marcinem "Rexem" Rekowskim (17-2, 14 KO) a mistrzem Polski wagi ciężkiej, Andrzejem Wawrzykiem (31-1, 17 KO).

Oprócz tego widzowie gali zobaczą jeszcze cztery inne walki pięściarzy z polski i ze świata. W wadze junior ciężkiej zmierzą się: Portorykańczyk Francisco Palacios (23-3, 14 KO) i polski zawodnik Michał Cieślak (11-0, 7 KO) oraz Amerykanin Eric Fields (24-3, 16 KO) i Polak Mateusz Masternak (36-4, 26 KO), w wadze półśredniej – Michał Syrowatka (13-1, 4 KO) i Rafał Jackiewicz (48-14-2, 22 KO), a w wadze lekkiej o pas mistrzyni Europy zawalczą włoska zawodniczka Anita Torti (9-5-1, 3 KO) i niepokonana Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO).

O godzinie 18.00 dla widzów PPV rozpocznie się studio prowadzone przez Mateusza Borka, a o godzinie 18.30 – pierwsza walka. Krakowską imprezę otworzy starcie pań.

Adamek vs Molina w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do widowiska, jakim jest gala Polsat Boxing Night mogą zamówić w systemie PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wszystkie walki będzie można obejrzeć w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 222.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
Przez SMS o treści: numer karty dekodera.walka wysłany na nr 7043,
na stronie internetowej www.cyfrowypolsat.pl oraz w Internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255, 699 44 50 50.
Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.00 w dniu odbywania się gali, czyli 2 kwietnia.

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
e-płatności.
Polsat Boxing Night w IPLI

Wszystkie walki gali Polsat Boxing Night wraz ze studiem, w tym główne starcie Adamek vs Molina, w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne dla użytkowników na terytorium Polski zarówno w jakości HD, jak i SD, w cenie 40 zł, a także dla widzów z całego świata, za wyjątkiem USA oraz Kanady. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta Walk Polsat Boxing Night

Walka wieczoru
Tomasz Adamek (Polska) – Eric Molina (USA) – 12 rund
Pozostałe walki
Francisco Palacios (Portoryko) – Michał Cieślak (Polska) – 10 rund
Marcin Rekowski (Polska) – Andrzej Wawrzyk (Polska) – 10 rund
Eric Fields (USA) – Mateusz Masternak (Polska)
Michał Syrowatka (Polska) – Rafał Jackiewicz (Polska) – 10 rund
Anita Torti (Włochy) – Ewa Brodnicka (Polska) – 10 rund

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jassin
Data: 18-03-2016 19:40:43 
40 zl to za duzo... dalbym za to gora 20. Tak obiektywnie sprawa wyglada. Jedyna walka majaca jakas przyszlosc to Cieslak vs Palacios, no i ewentualnie Masternak... Sorry Kmita, ale gale na duzo lepszym poziomie sportowym sa czesto za darmo.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 18-03-2016 19:45:11 
Bez PPV nie byłoby takiej gali w Polsce. Tym razem się postarali z kartą.
 Autor komentarza: brytan
Data: 18-03-2016 19:54:20 
Na prawdę 40 złoty by zobaczyć jak Adamek po raz piąty w karierze dostaje nokaut od jakiegoś buma? Dobra, porażka z Glazkovem to nie był wstyd, bo Glazkov to solidny zawodnik, który niefortunnie złamał nogę podczas walki z Martinem i gdyby nie to, miałby szanse na IBF. Ze Szpilą tymbardziej nie wstyd bo Szpila nawet Wildera zdominował w trakcie walki. Ale z Moliną to już będzie kompromitacja na całego. Moliny nikt nie zna ani w Polsce, ani w Ameryce, więc wygrana nic mu nie da (zwłaszcza, że Adamek jest wyżej w rankingach), da jedynie 51-sze zwycięstwo do rekordu. Ale przegrana przekreśli szansę na dopchanie się do kolejnej walki o duże pieniądze. Wziąłby Sosnowskiego, który jest młodszy i mniej rozbity od Salety, wygrałby to pewnie znowu by skoczył jak po walce z regularnie trenującym celebrytą.
 Autor komentarza: brytan
Data: 18-03-2016 19:59:35 
Walką, która stoi pod znakiem zapytania względem rezultatu jest Wawrzyk vs. Rekowski. Rekowski dostaje szansę odkucia się za porażkę z Aguilerą i odbudowania swojej pozycji. Powiem, że Wawrzyk jest najlepszym zawodnikiem z jakim do tej pory zmierzy się Rex. Ale to, że jest lepszy od Aguilery czy od 49 letniego McCalla wcale nie znaczy, że Rekowski na 100 % przegra tą walkę. Wszystko będzie zależało od przygotowania, od nastawienia obydwu zawodników i od determinacji. Rex dysponuje całkiem solidnym ciosem. Jednak wiele mitów krąży na temat szczęki Wawrzyka. Po za Povetkinem, Wawrzyk nigdy nie został znokautowany ani nigdy nie leżał na deskach. Jak wy byście dostali walkę z Povetkinem to też byście byli znokautowani. Rekowski z kolei leżał ze starym McCallem czy z Aguilerą, Wawrzyk by nie pozwolił sobie na nogdaun z takimi przeciwnikami i gładko by ich wypunktował.

Mimo, że walka jest nie wiadomą to wg mnie może nie pewniakiem, ale wyraźnym faworytem jest Wawrzyk. Jest on młodszy, dużo wyższy, ma dłuższy zasięg rąk, jest szypszy no i ma większy talent niż Rekowski.
 Autor komentarza: LatajacyDywanik
Data: 18-03-2016 20:02:14 
4 razy nokaut dostał Adamek ? Wymień mi z kim po mi pamięć szwankuje xD
 Autor komentarza: LatajacyDywanik
Data: 18-03-2016 20:03:42 
Szypszy? Nogdaun? SIEMA BAK BYKU KRASY:)
 Autor komentarza: brytan
Data: 18-03-2016 20:06:40 
Kolejną przereklamowaną żenadą z kolei na tej gali ma być "wielki powrót Mateusza Masternaka do Polski". Jakby Mateusz miał być jedną z gwiazd tej gali to Polsat musiałby go prosić by się zgodził na występ i zaoferować mu wysoką stawkę, która by go zadowoliła. A tym czasem było na odwrót, sam Mateusz przyznał, że sam prosił się o możliwość występu na gali i że pieniądze nie grały dla niego żadnej roli - bo sam widocznie wie jaka jest jego wartość marketingowa (walki o 19 lub o 1 w nocy na galach w Danii, Finlandii, RPA, w niemieckich pipidówkach).

A rywal? Dajcie spokój, on ma tylko imponujący bilans, jego rozkładówka z kolei już nie wygląda tak niesamowicie. Jedyni wartościowy rywale, z którymi walczył to Dorticos, Makabu i Afolabi, z którymi przegrał gładko przed czasem. Jeżeli Masternak nie da sobie z nim rady (a sądząc po ostatnich występach jestem skłonny niestety powiedzieć, że jest to możliwe) to z kim dobrym ma sobie dać radę? Master zdobył EBU, kilka pasków regionalnych, walczył o pas WBA interim z całkiem niezłym Kalengą i szanuję go za te osiągnięcia, ale to szczyt jego możliwości, w dodatku osiągnął to jak był w prime a teraz Master jest rozbity jak Sosnowski.
 Autor komentarza: brytan
Data: 18-03-2016 20:13:23 
Postawię mocną hipotezę, ale uważam, że Główka musiałby nie trenować 5 lat by Master miał z nim jakieś szanse. Szpila też mógłby sobie tyle czasu trenigów odpuścić.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 18-03-2016 20:29:29 
Powtórka będzie za free na ipli. 40 zł to mam za to dwa filmy w kinie albo kilka piw albo jakaś wódka...torbe słodyczy, 4 big MACi. Jako klient stały CP jestem puszczany bokiem. I dlatego z jedną umową w sierpniu się rozstajemy i sobie nawzajem dziękujemy.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 18-03-2016 20:53:31 
nie wiem po co się burzycie... tak jakby nie wiadomo było że będzie PPV..
 Autor komentarza: brytan
Data: 18-03-2016 20:56:19 
Ja czekam na ciekawsze walki:

Joshua vs. Martin
Kliczko vs. Fury II
Chanello vs. Khan
Pacquiao vs. Bradley III
Thurman vs. Potter
 Autor komentarza: tapir
Data: 18-03-2016 21:13:05 
Jak ktoś się boksem interesuje to powinien wydać ten raz, czy dwa razy w roku 40 zł na PPV. To nie żadne wielkie pieniądze. Inne walki z zagranicy są zwykle na Polsacie za free. No chyba, że ktoś ma bardzo trudną sytuację materialną to wtedy zrozumiem.
 Autor komentarza: brytan
Data: 18-03-2016 21:15:55 
@tapir

Jak myślałem, że jak będą mieli słabe wyniki sprzedaży p4p i zrozumią, że Polska to nie Ameryka to odpuszczą sobie te ppv i przeznaczą na na prawdę wartościowe walki o najwyższe stawki, albo chociaż zniżą cenę do 15 zł a tak to ciągle te 40 zł. Walka Głażewski vs. Jones Jr. w ppv, Adamek vs. Walker w ppv, Gołota vs. Saleta w ppv, nawet Adamek vs. Saleta było w ppv. Chyba to przegięcie, nie?
 Autor komentarza: Rollins
Data: 18-03-2016 21:16:45 
No to chyba reklamy dziś skradną show...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 18-03-2016 21:17:31 
to nie tu, cholera :-)
 Autor komentarza: tapir
Data: 18-03-2016 21:22:49 
brytan
Ale ta gala wygląda bardzo interesująco, tak samo walka Adamek vs Szpilka choćby dla samej walki wieczoru.
 Autor komentarza: brytan
Data: 18-03-2016 21:49:38 
@tapir

Ale walka wieczoru nie zapowiada się ciekawie. Adamek w wadze ciężkiej nigdy nie dawał ciekawych walk. Nawet gdy był w szczytowej formie to obskakiwał rywali i tańczył w ringu a walka była bez emocji. Teraz będzie to walka powolnego Adamka bez ciosu i bez siły fizycznej z wolnym, ale silnym i mocno bijącym Moliną. Albo Molina go minimalnie wypunktuje (co może skutkować wałem na korzyść Adamka) albo wymęczonego Adamka znokautuje.
 Autor komentarza: tapir
Data: 18-03-2016 21:59:29 
brytan
To co dla kogo jest ciekawe, albo nudne to jest bardzo subiektywne. Mnie osobiście ta gala interesuje. A Adamek oczywiście ma szansę wygrać.
 Autor komentarza: brytan
Data: 18-03-2016 22:01:08 
@tapir

Interesujące w polskiej hw są walki Szpilki, pełne ringowych wojen, mocnych ciosów i nokautów. Adamek z tym swoim pykaniem niech już idzie na emeryturę.
 Autor komentarza: inzZ
Data: 18-03-2016 23:30:59 
"Autor komentarza: brytanData: 18-03-2016 21:15:55
@tapir

Jak myślałem, że jak będą mieli słabe wyniki sprzedaży p4p i zrozumią, że Polska to nie Ameryka to odpuszczą sobie te ppv i przeznaczą na na prawdę wartościowe walki o najwyższe stawki, albo chociaż zniżą cenę do 15 zł a tak to ciągle te 40 zł. Walka Głażewski vs. Jones Jr. w ppv, Adamek vs. Walker w ppv, Gołota vs. Saleta w ppv, nawet Adamek vs. Saleta było w ppv. Chyba to przegięcie, nie?"
--------------------------------
Bo tak jest- mają słabe wyniki sprzedaży PPV, ostatnio coraz slabsze
Ale idą na przełamanie, będą dalej forsować te 40 zł i nie dadzą po sobie poznac, ze im sie to nie sprzedaje.
Po to to robia, zebyscie mysleli ze im to schodzi jak swieze buleczki i mysleli ze nic sie nie da zrobic i trzeba placic.
Gowno trzeba, nie placcie za PPV, parę godzin pozniej se za darmo na IPLI obejrzycie, a te walki to nic wielkiego.
Molina- Adamek? Wawrzyk Rekowski? Ja pier.ole co to ma byc?
No naprawde, wydarzenia takie ze szok haha
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 19-03-2016 00:56:41 
Artykuł sponsorowany
 Autor komentarza: Rollins
Data: 19-03-2016 01:19:00 
up
na pewno
 Autor komentarza: Rollins
Data: 19-03-2016 01:21:31 
brytan
Dodać należy, że rywal Masternaka, Fields nie walczył od dwóch lat, czyli jego forma będzie na pewno słaba.

Też stawiam na Wawrzyka. Pod warunkiem, że się nie zagapi. No i niezbyt pewnie.

Adamek w wadze ciężkiej dał dobrą, ciekawą alkę z Arreolą. Z Grantem dobrze wypadł, ale kim jest/był już wtedy Grant?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.