Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-03

 BANKS: WŁADIMIR WRACA PO SWOJE PASY

Jonathon Banks, trener Władimira Kliczki (64-4, 53 KO), twierdzi, że panowanie Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) nie będzie trwało długo. Ukrainiec zapowiedział już, że dojdzie do rewanżu, a jego opiekun przekonuje, że po korektach "Dr Stalowy Młot" wróci na tron królewskiej kategorii.


BROOKLYŃSKA WOJNA DOMOWA!

W najbliższą sobotę podczas gali boksu zawodowego w Nowym Jorku naprzeciw siebie stanie dwóch jego popularnych mieszkańców. Na ringu w Barclays Center na Brooklynie zmierzą się mistrz świata WBA regular wagi średniej Daniel Jacobs (30-1, 27 KO) i były czempion tej samej kategorii Peter Quillin (32-0-1, 23 KO).MASTERNAK-BELLEW: SKŁAD SĘDZIOWSKI I KRÓTKA ANALIZA

Już tylko dziewięć dni pozostało do wyczekiwanej przez nas walki Mateusza Masternaka (36-3, 26 KO) z Tonym Bellew (25-2-1, 16 KO) o wakujący tytuł mistrza Europy kategorii junior ciężkiej. Nikt nie ma wątpliwości, że bardzo ważnym czynnikiem będzie skład sędziowski, bo "Master" już raz poczuł, co to znaczy gospodarskie sędziowanie.
WYMIANA UPRZEJMOŚCI NA LINII FURY-WILDER

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) chce rewanżu, zaś Tyson Fury (25-0, 18 KO) już zapowiedział, że da mu drugą walkę. Ich pierwszy pojedynek na HBO oglądało średnio ponad milion widzów (1,038), a ewentualny rewanż powinien skupić dużo większą publikę. Nic więc dziwnego, że druga walka to tylko kwestia czasu.
OBÓZ USYKA DAWAŁ CIEŚLAKOWI 50 TYSIĘCY

Michał Cieślak (11-0, 7 KO) robi na naszym podwórku coraz większy szum, który słychać też za granicą. Niedawno propozycję stoczenia walki złożył mu świetny Aleksander Usyk (8-0, 8 KO), mistrz olimpijski z Londynu i jeden z najgorętszych prospektów kategorii junior ciężkiej.