JENNINGS SPARUJE PO SZESNAŚCIE RUND DO ORTIZA

Redakcja, Boxingscene

2015-12-03

Gary Shaw - promotor Bryanta Jenningsa (19-1, 10 KO), gościł ostatnio na obozie swojego zawodnika i jest zachwycony jego formą przed zaplanowaną na 19 grudnia walką z Luisem Ortizem (23-0, 20 KO).

- Zobaczyłem go sparującego z czterema różnymi zawodnikami aż szesnaście rund! To było niesamowite. Jestem w tym biznesie od lat i powiadam wam, Jennings to jeden z największych atletów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Wchodził nowy sparingpartner, świeży i wypoczęty, a on to wszystko wytrzymywał. John David Jackson to wyśmienity szkoleniowiec i współpraca między nimi układa się naprawdę rewelacyjnie. Wszyscy będziecie zresztą mogli zobaczyć efekty ich treningów za kilkanaście dni - mówi zadowolony promotor.

- Z kolei Edward Jackson to jeden z największych specjalistów od przygotowania fizycznego. Świadczą o tym nazwiska, z jakimi współpracuje. Jennings zawsze będzie miał w walce nadwyżkę kilku rund i to będzie dla niego spora przewaga - dodał Shaw.

BRYANT JENNINGS: SERWIS SPECJALNY

Przypomnijmy, że w stawce pojedynku będzie należący do Kubańczyka pas organizacji WBA wagi ciężkiej w wersji tymczasowej.