Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-26

 HEARN: GOŁOWKIN JEST DO POKONANIA

Eddie Hearn, promotor Chrisa Eubanka Jr (20-1, 15 KO), potwierdził, że chce doprowadzić swojego podopiecznego do walki Giennadijem Gołowkinem (34-0, 31 KO). - Jeżeli chcesz być najlepszy, musisz walczyć z najlepszymi. Chris jest pierwszy w rankingu WBA, której czempionem jest Gołowkin. Wszystko, co robi junior, prowadzi do zostania najlepszym, więc Gołowkin jest naturalnym celem - powiedział.

WACH-POWIETKIN: WALKA Z PODTEKSTAMI

Informowaliśmy Was o tym, że w środę Wiaczesław Głazkow stoczył z Mariuszem Wachem (31-1, 17 KO) ostatni sparing. Potem był luźniejszy w piątek z Rogerem Hryniukiem, a ostatni odbędzie się jutro - już nie w Zakopanem, a Krakowie. Wszystko dlatego, że pojedynek z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO) odbędzie się wyjątkowo nie w weekend, a środowy wieczór 4 listopada. A dlaczego tak?
KURS INSTRUKTORSKI I TRENERSKI

Akademia Trenerów i Instruktorów Sportu uprzejmie informuje,że prowadzi zapisy na kurs instruktorów sportu w boksie oraz trenera kl. II w boksie. Kurs organizowany jest w Warszawie, ul Obozowa 60 w terminie od 6 listopada do 1 grudnia 2015 roku.


CANELO: JEŚLI PRZEJDĘ DO WAGI ŚREDNIEJ, BĘDĘ WALCZYŁ Z KAŻDYM

Już tylko cztery tygodnie zostały nam do elektryzującej konfrontacji w umownym limicie 155 funtów (70,3kg) pomiędzy Saulem Alvarezem (45-1-1, 32 KO) a Miguelem Cotto (40-4, 33 KO). Lepszy z tej dwójki będzie potem przez władze federacji WBC zmuszony do spotkania z Giennadijem Gołowkinem (34-0, 31 KO), posiadaczem pasa tymczasowego, ale póki co "Canelo" nie pali się do takiego pojedynku.