CIEŚLAK POSPARUJE Z WŁODARCZYKIEM

Michał Cieślak (10-0, 6 KO) kolejny pojedynek stoczy 27 listopada w Rzeszowie. To już pewne. Czy jego rywalem będzie Francisco Palacios (23-3, 14 KO)? Tego jeszcze nie można potwierdzić.

"The Wizard" jest priorytetem, lecz wciąż trwają z nim negocjacje. Ale obóz Cieślaka dmucha na zimne i w przyszłym tygodniu pięściarz z Radomia uda się do Warszawy na sparingi z dwukrotnym mistrzem świata, Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO). "Diablo" zna Portorykańczyka jak mało kto, bo przecież spędził z nim w ringu dwadzieścia cztery rundy, wygrywając w obu przypadkach na punkty.

Najbliższy tydzień rozstrzygnie sprawę spotkania Cieślaka z Palaciosem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 26-10-2015 20:59:00 
Czytam Włodarczyk Palacios i już myślałem, że chcą stworzyć trylogie w PPV.
 Autor komentarza: Graham
Data: 26-10-2015 21:22:01 
Krzychu lotny na nogach jak Francisco:) a tak szczerze do chyba Wasylowi brak pomyslu na Krzysia ktory jedyne co moze teraz zaoferowac to mocny cios i ew skonczenie walk przed czasem. Bo ani pasa ani porywajacego stylu walkie nie ma
 Autor komentarza: rtg981
Data: 26-10-2015 21:35:35 
Moim zdaniem Cieślak jest najlepiej prowadzonym zawodnikiem w Polsce. Nie ma może jak pączek w maśle ale nie przypominam sobie żeby ktos w ostatnim czasie miał możliwość sparować tak często z zawodnikami na takim poziomie. Kolejni rywale tez calkiem przyzwoicie dobierani. Michal nie stoij w miejscu tak jak wielu polskich pięściarzy na których promotorzy nie maja pomysłu lub możliwości. Sponsorów ma solidnych z Babilonem układ sobie wykłócił, trener Jabłoński ma porządne rzemiosło szlifu dokonuje najlepszy krajowy fachowiec tj. Gmitruk. Wózek sie kreci. Ciekaw jak daleko zajedzie.
 Autor komentarza: skud
Data: 26-10-2015 22:10:43 
To fakt!Cieslak ma takich sparing partnerow i trenerow ze kazdy bokser w tej wadze na tym etapie kariery ,moze sobie pomarzyc!Diablo ,czekamy.Wyjdz do kogos za mniejsza ,kase bo nas kurwica bierze!!!
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-10-2015 00:09:17 
Cieślak ma przede wszystkim potencjał.
Liczę że daleko zajdzie.
Czasem trzeba mieć trochę szczęścia np. Krzysztof Głowacki po wielu latach w cieniu dostał szansę z Hukiciem i ją wykorzystał.
MISTRZ ŚWIATA !!!

Włodarczyk powinien się uczyć bo jest:
-"jednostrzałowy",
-nie bije z kontry,
-garda jest statyczna czyli dużo zbiera na głowę (przykład dynamicznej gardy to Jackiewicz, ale on kontry z gardy też nie potrafił zadać)
-nie ma nóg (gdyby miał nogi to średni Czakijew nie lałby go jak psa- średni bo Rusiewicz dał z nim wyrównaną walkę),
-nie ma jaj,
-brak mu agresji,

Tylko raz widziałem go odmienionego- w 1 rundzie walki z Fragomennim w USA czyli starcie nr.3
Były nogi, były kombinacje, było trochę agresji.
Ale jak zobaczył swoją przewagę to usiadł i walki nie dało się oglądać...
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 27-10-2015 06:33:57 
Szpilgerb-Mansour 12 grudnia
 Autor komentarza: CELko
Data: 27-10-2015 11:18:53 
Włodarczyk to stary koń jego nowych sztuczek nie nauczysz.Zresztą dajcie spokój on i tak osiągnął wszystko co mógł i nawet więcej niż powinien.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.