Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-15

 

SANCHEZ: PATRZCIE NA OCZY LEMIEUX PO PIERWSZYM CIOSIE

Mark Ramsay, trener Davida Lemieux (34-2, 31 KO), twierdzi, że sparingi z występującymi w wadze półciężkiej Arturem Beterbijewem i Jeanem Pascalem, które niegdyś toczył jego zawodnik, pozwoliły mu przygotować się na siłę, jaką dysponuje jego sobotni rywal - Giennadij Gołowkin (33-0, 30 KO). Co na to szkoleniowiec Kazacha?IZU ZNÓW DEMOLUJE!

Niespełna rundy potrzebował Izu Ugonoh (14-0, 11 KO) na zdemolowanie Ibrahima Labarana (13-4, 11 KO). Tym samym Polak zdobył regionalne pasy WBA Oceania oraz WBO Africa i wkrótce powinien wskoczyć do światowych rankingów wagi ciężkiej.
UGONOH ZABOKSUJE NA POLSAT BOXING NIGHT W 2016?

- Kevin Barry, trener Izu, zdradził dziś ustalenia. Tak, to prawda. Ugonoh ma się pojawić w 2016 roku na gali PBN - napisał na swoim profilu na Twitterze Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu. Jest więc wielce prawdopodobne, że Izu Ugonoha (14-0, 11 KO), który przed dwoma godzinami pokonał już w pierwszej rundzie Ibrahima Labarana (13-4, 11 KO), ponownie zobaczymy na polskich ringach.USTINOW ZMIERZY SIĘ ZE ZWYCIĘZCĄ WALKI ORTIZ-VIDONDO

Władimir Hriunow zapowiedział, że podczas planowanej na 12 grudnia gali, na której Roy Jones Jr ma zaboksować o pas WBA Super w kategorii junior ciężkiej, o tytuł walczyć będzie również Aleksander Ustinow (32-1, 23 KO). Białoruski olbrzym ma się zmierzyć ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy Luisem Ortizem (22-0, 19 KO) a Matiasem Arielem Vidondo (20-1-1, 18 KO).NIESPODZIEWANA PORAŻKA ALEXANDRA

To chyba jedna z większych niespodzianek ostatnich tygodni. Ceniony być może zbyt wysoko Devon Alexander (26-4, 14 KO) zanotował już czwartą porażkę, ale dziś nad ranem sposób na niego znalazł niedoceniany Aaron Martinez (20-4-1, 4 KO).DIABLO: ADAMEK, MASTER I SZPILKA NAJWCZEŚNIEJ W 2017

Wydaje się, że przed końcem 2015 roku Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) w końcu pojawi się w ringu. "Diablo" ma jasno określone cele na najbliższy czas - najpierw zamierza zdobyć tytuł jednej z czterech prestiżowych federacji i obronić go, a potem zarobić kasę na gali Polsat Boxing Night. Rywali nie zabraknie - może to być Artur Szpilka (20-1, 15 KO), Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) lub Mateusz Masternak (36-3, 26 KO).


SZYBKI PARKER POROZBIJAŁ I ZASTOPOWAŁ MEEHANA

To było święto dla kibiców w Nowej Zelandii i Australii. Naprzeciw siebie stanęli dwaj wielcy zawodnicy. Jeden uważany za wschodzącą gwiazdę - Joseph Parker (16-0, 14 KO), a drugi uznany Kali Meehan (42-6, 32 KO), który zapowiadał od dawna, że tym występem zakończy karierę. Emocje były więc ogromne.SIWY I KILKU INNYCH ZAWALCZĄ JUTRO W HILTONIE

W dniu jutrzejszym kilku polskich pięściarzy wystąpi na gali boksu w warszawskim hotelu Hilton. Jednym z bokserów, którzy zawalczą na imprezie, będzie niepokonany zawodnik wagi ciężkiej Marcin Siwy (12-0, 5 KO). Pochodzący z Częstochowy skrzyżuje rękawice na dystansie sześciu rund z dobrze znanym kibicom boksu z naszego kraju Łotyszem Edgarsem Kalnarsem (27-36-1, 18 KO).


DAWID KWIATKOWSKI: CHCĘ POKAZAĆ DOBY BOKS

- Nastawiam się na ofensywny boks, ale jeśli będzie taka potrzeba, to mogę walczyć również z kontry. Patrząc na mojego rywala wydawać się może, że nie jest on żadnym wirtuozem boksu, lecz cyferki nieraz mogą zmylić - uważa Dawid Kwiatkowski (9-2-1, 3 KO), który w najbliższy piątek podczas gali boksu w warszawskim hotelu Hilton skrzyżuje rękawice z niezbyt wymagającym Jewgienijsem Fiodorowsem (11-49-6, 6 KO). Pojedynek odbędzie się na dystansie czterech rund.


FURY: KLICZKO CHCIAŁ, ŻEBYM ZACZĄŁ PIĆ

Tyson Fury (24-0, 18 KO) jest przekonany, że Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) nie był kontuzjowany, a jedynie wymyślił uraz, aby przełożyć walkę z Anglikiem. Co miałby przez to ugrać ukraiński mistrz świata? - Chcieli, żebym się wykoleił i upił, jak to zwykle robię - tłumaczy kolos z Manchesteru.