Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-10

 


MICHAŁ ŻEROMIŃSKI NA TARCZY PIOTRA WILCZEWSKIEGO

W następny piątek Michał Żeromiński (8-2, 1 KO) w Ostrowcu Świętokrzyskim skrzyżuje rękawice z Laszlo Fazekasem (24-19-1, 17 KO). Pięściarz z Radomia przebywa obecnie w ośrodku Global Boxing w Dzierżoniowie, gdzie szykuje się do tego starcia pod okiem Piotra Wilczewskiego. Prezentujemy Wam ich wspólną tarczę.
OSTATNIE SZLIFY SZPILKI PRZED QUEZADĄ

W najbliższy piątek podczas gali w Chicago Artur Szpilka (18-1, 13 KO) stoczy swój drugi tegoroczny pojedynek krzyżując rękawice z doświadczonym Manuelem Quezadą (29-9, 18 KO). Popularny portal zajmujący się boksem oraz MMA, Fighthype był z kamerą w teksańskim Plex Gym, gdzie polski pięściarz trenuje pod okiem Ronniego Shieldsa.

WILCZEWSKI ZADOWOLONY Z FORMY WACHA

- Zaczyna już być lepiej - mówił zadowolony z dzisiejszego sparingu Piotr Wilczewski, szkoleniowiec Mariusza Wacha (30-1, 16 KO), który za dziewięć dni skrzyżuje w Ostrowcu Świętokrzyskim rękawice z Konstantinem Airichem (21-10-2, 17 KO).
REAKCJA POLSKIEJ STRONY NA SKANDALICZNY WERDYKT Z RPA

Nie milkną echa skandalicznego werdyktu punktowego sobotniej walki Mateusza Masternaka (35-3, 25 KO) z Johnym Mullerem (19-4-2, 13 KO) podczas gali w RPA. Polak w trakcie pojedynku dwukrotnie położył na deski przeciwnika i zdaniem ekspertów, kibiców powinien po 10 rundach zostać bezsprzecznie zwycięzcą tego starcia. Dwóch sędziów wypunktowało jednak wygraną Mullera. Nasz pięściarz dostał wsparcie od wielu podmiotów, dziś również od Krzysztofa Kraśnickiego.