WILCZEWSKI ZADOWOLONY Z FORMY WACHA

- Zaczyna już być lepiej - mówił zadowolony z dzisiejszego sparingu Piotr Wilczewski, szkoleniowiec Mariusza Wacha (30-1, 16 KO), który za dziewięć dni skrzyżuje w Ostrowcu Świętokrzyskim rękawice z Konstantinem Airichem (21-10-2, 17 KO).

Polski olbrzym schodzi już z obciążeniami. Dziś zrobił siedem rund, w tym trzy z Michałem Turyńskim oraz cztery z doświadczonym Mateuszem Malujdą. W piątek będzie już tylko sześć starć, zaś w poniedziałek byłego pretendenta do tytułu wszechwag czeka jeszcze krótka zabawa bokserska.

- Zaczynasz łapać rytm, łapiesz oczko, a gdy w dniu walki założysz rękawice dziesięciouncjowe, wtedy zobaczysz efekty swojej pracy - mówił do swojego podopiecznego w narożniku Wilczewski.

Jeśli Wach pokona najbliższą przeszkodę, a chyba nikt nie zakłada innej opcji, kolejnym rywalem pod koniec września podczas gali Polsat Boxing Night będzie prawdopodobnie Marcin Rekowski (16-1, 13 KO). A to przecież właśnie "Rex" pomagał Mariuszowi w sparingach, gdy ten szykował się na Władimira Kliczkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 11-06-2015 00:16:15 
Czyli krótko mówiąc : jest ZAJEBIŚCIE xD xD xD
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 11-06-2015 00:19:51 
"Zaczynasz łapać rytm, łapiesz oczko, a gdy w dniu walki założysz rękawice dziesięciouncjowe, wtedy zobaczysz efekty swojej pracy - mówił do swojego podopiecznego w narożniku Wilczewski." XDDDDDDDDDDDDDD Srogo rykłem, nie powiem.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 11-06-2015 00:29:53 
najlepszy trener na swiecie...wilczewski!
 Autor komentarza: beagle
Data: 11-06-2015 02:26:28 
Wach czuje zawiść do Szpilki o to że jest bogatszy, popularniejszy, przystojniejszy i ma wiencej fanów. Tak słyszałem.
 Autor komentarza: kabanos
Data: 11-06-2015 02:42:43 
GRA KTOS W FN CHAMPION NA X 360?
 Autor komentarza: beagle
Data: 11-06-2015 02:52:42 
kabanos

Ja tylko PS3 a co?
 Autor komentarza: kabanos
Data: 11-06-2015 02:57:38 
zagrałbym z kims online
 Autor komentarza: sexo
Data: 11-06-2015 05:09:10 
WILCZEWSKI ZADOWOLONY Z FORMY WACHA


LOL LOL
 Autor komentarza: odyniec
Data: 11-06-2015 08:39:04 
a kiedys nie byl? on zawsze jest zadowolony i wszystko jest ok tylko pozniej zawodnicy sobie nie radza w ringu a Wach juz w szczegolnosci pokazuje lipe

mam nadzieje ze jak do PBN dojdzie to Rex wygra z Wachem i odesle go w niepamiec a sam sie wybije troche bo wiek go zaczyna gonic
 Autor komentarza: Clevland
Data: 11-06-2015 09:05:08 
Podstawowe pytanie- będzie dynamiczny lewy prosty zadawany ze skrętu czy tylko z samej ręki?
 Autor komentarza: Miro
Data: 11-06-2015 09:29:01 
Odnoszę takie wrażenie, że Wach naiwnie wierzy w to,że warunki fizyczne i twarda szczęka to są takie argumenty , które wnosi do ringu, że bez znaczenia jest gdzie i z kim będzie trenował. Aby było wygodniej i bez wymuszania na nim ciężkiego tyrania to najlepiej z kolegą. Bo pan Wilczewski jest kolegą. Wach raczej nie potrafi dokonywać wyborów i nie chce dokonywać zmian. Nie chce a może boi się dokonywać konkretnych posunięć życiowych , żeby wszystko podporządkować swojej karierze po to, żeby osiągnąć sukces sportowy i finansowy. Nie ma w nim tej wiary, determinacji, siły woli, nie ma pasji do boksu ,jaką widać u Artura Szpilki.Moim zdaniem powinien przede wszystkim On sam chcieć trafić pod skrzydła trenera klasy Shieldsa. Jeśli jego team i opiekunowie wierzą w Mariusza to powinni zrobić ruch taki jaki zrobił pan Wasilewski wobec Szpilki. Tyle, że to sam Szpilka tego chciał i praktycznie to wymusił. A czy tego chce Mariusz Wach ? Oto jest pytanie. U Szpilki widać, iż chce osiągnąć sukces. U Mariusza, niestety tego nie dostrzegam. Jego satysfakcjonują małe rzeczy a to załapie się na sparingpartnera i kasa jakaś wpadnie. On chyba nawet nie jest materialistą .Może to i dobre podejście do życia, ale często to właśnie kasa ,jeśli już nie wiara w sukces sportowy determinują pięściarzy do zmian, do wyborów lepszej drogi prowadzącej do kasy. A Mariusz sprawia wrażenie jakby ciągle nie wiedział co jest dla niego najlepsze a czas ucieka i może się nie długo okazać, że przespał swój czas, nie wykorzystał go należycie do zrobienia kariery sportowej i finansowej, do osiągnięcia sukcesu sportowego. A warunki fizyczne ma najlepsze ze wszystkich polskich pięściarzy kat HW.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 11-06-2015 09:31:14 
"- Zaczyna już być lepiej - mówił zadowolony z dzisiejszego sparingu Piotr Wilczewski"


Czyli jeszcze nie jest zajebiście.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 11-06-2015 10:03:59 
Miro

od czasu wyplaty od Klczki kiedy Mariusz zarobil milion zlotych (nie wiem ile dostal dokladnie ale napewno kilkaset tys $) to zachowuje sie jakby mial wyje..ne na wszystko
z tych sparingow to nie mam pojecia jakie sa pieniadze ale pewnie tez nienajgorsze
tyle ze jak sie jest sportowcem to chyba nie tylko pieniadze czlowieka napedzaja a tzw ambicja sportowa ktorej Wach nie posiada
 Autor komentarza: Jimmy
Data: 11-06-2015 11:39:57 
Czy warto się sugerować opinia pana który po 5 przegranych rundach twierdzi że "jest zajebiscie"??
 Autor komentarza: beagle
Data: 11-06-2015 12:42:00 
Nie przepadam szczerze mówiąc za Szpilką. Wygrana z Adamkiem w b.dobrym stylu, ale Szpila pokazał to co pokazali wcześniej Chambers, Cunningham czy Glazkov - Adamek nigdy nie był dobry w hw i wystarczyło żeby przeciwnik był dosyć szybki i miał nienajgorszy jab i Adamek wtedy jest bezradny i przegrywa. A jak ktoś jest manikutem to wogle. Tak było i tym razem. I to nie chodzi o wiek - przecież Adamek ma 39 lat, inni w tym wieku jeszcze są w niezłej formie. Po prostu Adamek jest za mały, za słaby i nie umie walczyć z zawodnikami szybkimi, z dobrym jabem i manikutami.

Ale "Szpila" to najlepszy polski ciężki obecnie, więc życzę mu jak najlepiej. Teraz powinien walczyć z Cunninghamem, który jest trochę lepszą i bardziej nie wygodną wersją Adamka. Szpila był by zdecydowanym faworytem. Natomiast Szpila powinien unikać Alexandera Povetkina, Bryanta Jenningsa, Antrhony'ego Joshuy i Kubrata Puleva. Zresztą ma szanse.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 11-06-2015 16:15:43 
Jeżeli Wilczewski jest zadowolony z formy Wacha, to jest na pewno bardzo źle pod tym względem u Mariusza. Zresztą u niego nigdy nie było i nie będzie dobrze, ma za słabą mentalność.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.