Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-23

 


ERIC MOLINA PRZETESTUJE PARKERA?

Drogi Josepha Parkera (13-0, 11 KO) i naszego Izu Ugonoha (11-0, 9 KO) ostatnio często się krzyżują. Razem trenują, skumplowali się, nawet na obóz Władimira Kliczki jadą wspólnie na sparingi. Co prawda nie znamy jeszcze daty powrotu czarnoskórego Polaka, ale skoro 23-letni Nowozelandczyk wystąpi 13 czerwca w swojej ojczyźnie, można śmiało zakładać, że pokaże się tam również Izu.


BJ FLORES: JESTEM GOTOWY NA DUŻE WALKI

Po półtorarocznej przerwie BJ Flores (31-1-1, 20 KO) powrócił trzema zwycięstwami nad rywalami słabszej klasy i był nawet przez moment przymierzany do naszego "Diablo". Z tych planów ostatecznie nic nie wyszło, ale związany z Alem Haymonem zawodnik zapowiada wielkie walki w tym roku.BRYANT JENNINGS: NAJWAŻNIEJSZE, BY WALCZYĆ MĄDRZE

Jeszcze do niedawna Bryant Jennings (19-0, 10 KO) był postacią anonimową, ale gdy wyjdzie 25 kwietnia do ringu w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku, oczy wszystkich Amerykanów zwrócą się w jego stronę. Za oceanem bowiem liczą, że pięściarz z Filadelfii zakończy hegemonię Władimira Kliczki (63-3, 53 KO) i nawiąże tym samym do wspaniałych tradycji krajanów ze swojego miasta, którzy niegdyś byli mistrzami wszechwag, jak choćby Joe Frazier czy Tim Witherspoon.

WILDER: NIE INTERESUJE MNIE PPV

Deontay Wilder (33-0, 32 KO) jest zachwycony pięściarską rewolucją, jaką przeprowadza Al Haymon. Dzięki potężnemu doradcy boks z wysokiej półki wraca na antenę ogólnodostępnej w USA telewizji, co ma wyjść na dobre całemu środowisku.

MARCO HUCK: WYTRĘ GŁOWACKIM RING!

Na wtorek 24 marca zaplanowano przetarg, który ma wskazać organizatora walki o pas federacji WBO pomiędzy Marco Huckiem (38-2-1, 26 KO) a Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO). Na chwilę obecną nie wiadomo czy ostatecznie do niego dojdzie, gdyż pojawiły się informacje o tym, że strony pięściarzy są bardzo blisko porozumienia.