BJ FLORES: JESTEM GOTOWY NA DUŻE WALKI

Po półtorarocznej przerwie BJ Flores (31-1-1, 20 KO) powrócił trzema zwycięstwami nad rywalami słabszej klasy i był nawet przez moment przymierzany do naszego "Diablo". Z tych planów ostatecznie nic nie wyszło, ale związany z Alem Haymonem zawodnik zapowiada wielkie walki w tym roku.

- Przez ostatnie pięć tygodni po prostu harowałem, pracując nad swoją siłą i kondycją. Jestem gotów na duże rzeczy i walki w 2015 roku. Już pierwszy występ będzie naprawdę poważny - przekonuje "El Peligroso".

- Trenuję dwa razy dziennie. Podnoszę ciężary, biegam sprinty i długie dystanse, na boksie kończąc. Robię po prostu wszystko by być w jak najlepszej formie. Jestem gotowy na każdego kogo postawią naprzeciw mnie, a mam przeczucie, że będzie to na tyle poważny gracz, że wygrana nad nim pozwoli nabrać tempa mojej karierze. Po trzech łatwych zwycięstwach jestem gotów na naprawdę trudny pojedynek - dodał Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Woolite
Data: 23-03-2015 12:03:43 
IMO bez szans z czołówką i wschodzącymi gwiazdami.
Szkoda, że Hernandez rzadko walczy, bo w sumie nie wiadomo na jakim jest poziomie, nikogo w prime'ie nie podejmował. Cunna nie liczę, bo ten mu wyjątkowo leżał, a i tak dostał wała w pierwszej walce.
To chyba końcówka panowania Niemców, wschód nadchodzi, jak w 49. A od południa Mchunu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.