ERIC MOLINA PRZETESTUJE PARKERA?

Drogi Josepha Parkera (13-0, 11 KO) i naszego Izu Ugonoha (11-0, 9 KO) ostatnio często się krzyżują. Razem trenują, skumplowali się, nawet na obóz Władimira Kliczki jadą wspólnie na sparingi. Co prawda nie znamy jeszcze daty powrotu czarnoskórego Polaka, ale skoro 23-letni Nowozelandczyk wystąpi 13 czerwca w swojej ojczyźnie, można śmiało zakładać, że pokaże się tam również Izu.

UGONOH BĘDZIE SPAROWAŁ Z KLICZKĄ

Kontrakt na walkę jeszcze nie został podpisany, ale najbardziej prawdopodobnym rywalem dla Parkera (WBA #10, WBO #8) jest na chwilę obecną dwunasty w rankingu federacji WBC Eric Molina (23-2, 17 KO).

Starszy o dekadę Amerykanin z racji kontraktu promocyjnego z Donem Kingiem nie występował często, ale nie licząc strasznej wpadki z Chrisem Arreolą, ma na koncie również kilka ciekawych zwycięstw i z pewnością będzie poważnym testem dla młodego prospekta.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 23-03-2015 16:25:21 
Molina dodatkowo ma serie zwycięstw więc jest dobrym nazwiskiem i testem, a najlepiej go usadzić w pierwszych rundach.
 Autor komentarza: TytanowyJanusz
Data: 23-03-2015 17:59:56 
Joseph Parker to świetnie zapowiadający się pięściarz. Dobre warunki techniczne, mocny cios, nie wiadomo jak u niego z odpornością na ciosy.. Molina to dobry na tą chwile przeciwnik dla Parkera. Chciałbym go zobaczyć z Thompsonem za jakieś dwie walki...
 Autor komentarza: Furmi
Data: 23-03-2015 22:26:42 
Molina źle wchodzi w walkę, ale z biegiem czasu robi się naprawdę groźny. Parker może go szybko skończyć, lecz jeśli to mu się nie uda, to potem może być naprawdę ciekawie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.