TOMASZ BABILOŃSKI O GALI W LEGIONOWIE

Już niespełna miesiąc dzieli nas od bardzo ciekawej gali w Legionowie. O tym projekcie, nieporozumieniach z Michałem Chudeckim oraz ewentualnym powrocie Krzyśka Zimnocha porozmawialiśmy z promotorem tego wieczoru, Tomaszem Babilońskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stuca02
Data: 23-03-2015 19:25:10 
Trzy razy podchodzili do tego wywiadu, za co chwała dla dziennikarza Bokser.org.Ale ja nic z tego nie wiem, nic sensownego sam Tomasz Babiloński powiedział" że nic nie jest pewne..."A to ma pretensje do Chudeckiego, dla mnie niezrozumiałe sam przyznał w Pancerze że to była luźna umowa(jak rozumieć luźna umowa???)Chudecki wybrał opcje dla siebie dobrą jak nie najlepszą...myślę tu o ogromnych doświadczeniach wyciągniętych ze sparingów z Mayweatherem oraz zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy.Pan Babiloński takich pieniędzy by Michałowi nigdy nie zapewnił,a już napewno takiego sparing partnera.A jeśli chodzi o Krzyśka Zimnocha to już dawno został zepchnięty na tor boczny.A stało się to równo z fuzją z Panem Wasilewskim ale mam nadzieje że Krzysiek Zimnoch powróci i to w świetnym stylu czego mu życzę...
 Autor komentarza: owenn1988
Data: 23-03-2015 20:52:55 
Troche nie na temat.
Niedawno (około godzine temu) pojawił sie na Ringpolska.pl wywiad z Włodarczykiem na temat Szpilki, w ktorym Włodarczyk nie chwali za bardzo Szpilki ;). Po kilku minutach materiał został usuniety, kilku uzytkowników(w tym Ja) domagało sie przywrocenia wyaiadu. Wszystkie komentarze zostały zaraz przez adminów usuniete a ja zostałem zablokowany ,inni uzytkownicy ktorzy sie sprzeciwili pewnie też....
 Autor komentarza: AdammK1991
Data: 23-03-2015 21:05:43 
owenn1988

Dodałem tam komentarz, w którym opisałem mniej więcej co mówił Diablo. Już zniknął. Niezłe jaja
 Autor komentarza: Whisper
Data: 23-03-2015 21:51:48 
@AdammK1991Data
Co powiedział Diablo?
 Autor komentarza: owenn1988
Data: 23-03-2015 21:59:21 
Nawet Mateusz Borek wspomina o tym na Tweeterze :)
 Autor komentarza: AdammK1991
Data: 23-03-2015 22:56:45 
Whisper

Na wstępie zapytany co sadzi o słowach Szpilki na jego temat zapytał kto to jest Szpilka. Później standardowo, że niech najpierw coś osiągnie i dopiero się wypowiada. Padły również słowa cytuje "cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nie", "w dupie był, gówno widział", w USA będzie tylko jednym z wielu, kiepsko wypadł na tle tak leniwego Adamka, ma słabą odporność, Jennings mu pokazał co i jak mimo ze trenuje boks 5-6 lat i na koniec, że Artur musi być naprawdę przygotowany bardzo dobrze jeśli kiedyś się spotka z nim w ringu
 Autor komentarza: Woolite
Data: 23-03-2015 23:00:22 
Nie spodziewałem się, że tak chamsko pojedzie na temat Chudeckiego. Widać, że to jakiś gorący temat, bo Babilon nerwowo przełykał ślinę i trochę niezręczności było widać na jego twarzy, gdy o tym opowiadał.
Druga część wywiadu - redaktor na*ebany :D

@owenn1988, nie wiedziałem, że na RP aż taka komuna. Ze 2 lata temu zostałem tam zablokowany i olałem system. Muszę przyznać, że też są tam userzy o dużej wiedzy o boksie, ale trzeba być głupim, aby dawać wkład w jawnie cenzurowany portal.
 Autor komentarza: rogal
Data: 23-03-2015 23:16:36 
Pan Tomek robi w Legionowie małe Polsat Boxing Night, karta walk rewelacja. Matchmaking to jest coś co wyróżnia gale Babilona.

Szykują się równe, zacięte walki, najlepsza gala w tym roku, chociaż kto wie co przyniosą Międzyzdroje, w zeszłym roku była rewelacja.

Odliczam już dni.
Pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.