BRYANT JENNINGS: NAJWAŻNIEJSZE, BY WALCZYĆ MĄDRZE

Jeszcze do niedawna Bryant Jennings (19-0, 10 KO) był postacią anonimową, ale gdy wyjdzie 25 kwietnia do ringu w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku, oczy wszystkich Amerykanów zwrócą się w jego stronę. Za oceanem bowiem liczą, że pięściarz z Filadelfii zakończy hegemonię Władimira Kliczki (63-3, 53 KO) i nawiąże tym samym do wspaniałych tradycji krajanów ze swojego miasta, którzy niegdyś byli mistrzami wszechwag, jak choćby Joe Frazier czy Tim Witherspoon.

- Zawdzięczam to wszystko swojej ciężkiej pracy i wytrwałości. Mój upór przyniósł efekty. Zawsze bowiem dążyłem do czegoś, co wydawało się niemożliwe. Bez wątpienia starcie z Kliczką będzie trudniejsze niż ewentualna walka z Wilderem, bo przecież byłem pretendentem również do pasa WBC. Wolę jednak obrać trudniejszą drogę, bo dzięki temu cała reszta niż walka wydaje się potem łatwiejsza. Chcę być najlepszy, a żeby tego dokonać, muszę spotykać się z najlepszymi. Ludzie zapominają o tym, że ci najwspanialsi pięściarze wagi ciężkiej wcale nie byli najwięksi. I ja mam to wszystko co potrzebne. Dobrze poruszam się w ringu, jestem wysportowany i mam dobrą defensywę. Ludzie nawet nie zastanawiają się nad tym, co mogę wnieść do tej walki. Przecież jak dotąd Kliczko nie spotykał się z zawodnikami, którzy mają dobrą pracę nóg. Byli to natomiast rywale najczęściej bez obrony - przekonuje pretendent.

- Moim zdaniem to świetne zestawienie i czeka nas ciekawy pojedynek. To będzie konfrontacja dużego z małym, mojego atletyzmu z jego i wierzę w to, że wyjdę z tej potyczki zwycięsko. Kluczem do sukcesu będzie zachowanie jasności umysłu i wcielenie dobrego planu taktycznego. Będę aktywny i z pewnością się nie poddam. Najważniejsze, by walczyć mądrze - dodał Jennings.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kabanos
Data: 23-03-2015 18:22:14 
sama obrona nie wygra wkoncu bedzie musial sie otworzyc i wtedy prawy wlada i ko
 Autor komentarza: AdammK1991
Data: 23-03-2015 18:30:51 
Chciałbym żeby było inaczej, ale niestety zapewne będzie tak, że w dowolnie wybranym przez siebie momencie Władzia zrobi z tego egzekucje. Szkoda.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 23-03-2015 18:42:14 
Albo TKO albo mocny oklep na punkty. Jennings nie ugra więcej niż 2 rund.
 Autor komentarza: LeonZdzialek
Data: 23-03-2015 18:58:13 
Dobra praca nóg w walce z Władem? Bardzo dobry pomysł. Też bym uciekał 12 rund, w końcu niewielu lubi budzić się na dechach z potwornym bólem głowy...
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 23-03-2015 19:37:23 
Śmieszą mnie niedoszłe ofiary banderowca mówiące o obronie. W ich wykonaniu obrona zawsze oznacza sztywną gardę, którą potem Władek rozbija potężnymi dyszlami. Jennings pasuje do tego schematu jak mało kto.
Druga zabawna rzecz to "zachowanie jasności umysłu". Ależ panie Jennings, wszystkie jego ofiary mają jasność umysłu mniej więcej do pierwszego czystego prawego prostego - potem panika w oczach i eliktus koptus we łbie i gwiazdki wokół :D
Jennings to zwykłe mięso armatnie dla Kliczki. Nic nie pokaże, będzie potwornie obijany po sztywnej gardzie i ot całe widowisko. Ale zasłużył na taką walkę, więc ma prawo chłop zarobić.
 Autor komentarza: owenn1988
Data: 23-03-2015 20:14:15 
Mysle ze Władzie bedzie chciał szybko i efektownie zakonczyc walke, tak aby jak najlepiej pokazac sie w USA, Rywal wprost wymarzony dla niego bez ciosu, statyczny i raczej wolny
 Autor komentarza: Champion20
Data: 23-03-2015 20:32:39 
Jenning nie ma szans na wygraną ale.. ma duże szanse na dobrą walkę z mistrzem jest mądrym bokserem i myśli w ringu to że przegra to jasna sprawa ale może na walce sporo wygrać jak np wytrzyma pełny dystans urywając ze dwie lub trzy rundy Wladimirowi kto wie
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 23-03-2015 20:52:14 
Czuje ze ta głowka Jenningsa moze duzo przyjac i wytrzymac , ciosy lepiej od Waszki zadaje wiec emocje moga byc, skoro niektorzy mieli je podczas Wach-Kliczko to pokusze sie o stwierdzenie ze Brajant da lepsza walka i troche emocji bedzie; ]
 Autor komentarza: xionc
Data: 23-03-2015 22:13:57 
Jennings ma dobry plan na te walke, bo zebrac od Wlada to nic przyjemnego, niestety jak to ktos zauwazyl, kazda strategia walki z Kliczka sie konczy po zaliczeniu pierwszej plomby.
 Autor komentarza: Pompon
Data: 24-03-2015 00:50:13 
To będzie spektakl jednego "aktora"(Władimira),wygrana przed czasem do ósmej rundy,ewentualnie wysokie zwycięstwo na punkty. Innej opcji nie ma...
Prawda jest taka że na dzień dzisiejszy nie ma żadnego boksera który może go zdetronizować.
 Autor komentarza: otke
Data: 24-03-2015 08:11:36 
nigdy mnie ten cały Jennings nie przekonywał, pamiętam jego walkę z Bowiem T., znalazł się wtedy na deskach i o mało nie przegrał przed czasem. Ciężko to porównywać ale jak go Władek tak trafi to będzie po kwiatach..
 Autor komentarza: rocky86
Data: 24-03-2015 08:44:29 
"Dobrze poruszam się w ringu, jestem wysportowany i mam dobrą defensywę. Ludzie nawet nie zastanawiają się nad tym, co mogę wnieść do tej walki. Przecież jak dotąd Kliczko nie spotykał się z zawodnikami, którzy mają dobrą pracę nóg"

Jennings sobie jajca robi. Dobra praca nóg? BJ? Dobrze porusza się w ringgu? No jest wysportowany i ma dobrą obronę opartą o szczelną gardę. I co gardą i atletyzmem wygra tą walkę?
Kliczko jest jeszcze większym atletą i to dosłownie, jest zwyczajnie większy i przynajmniej tak samo "wysportowany", garda pęknie prędzej czy później, przez całą walkę nie może Władkowych jabów na ręce przyjmować, fizycznie będzie słabszy, nie ma pojedynczego ciosu, ma długie łapy z których korzysta tylko w defensywie.

Władzeia go zniszczy, jedyna szansa, to wejście w półdystans i jakaś szarpanina, Bryant nieźle operuje podbródkowymi, więc tam może szukać szczęścia, tylko ciekawe na ile mu pary starczy z uwieszonym na plecach Władkiem.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 24-03-2015 09:44:43 
kto wie czy nie będzie to walka podobna do walki Ibragimow - Kliczko z 2008 roku gdzie Rusek przegrał z Włądem niemal do jednej barmki ale na punkty , nie podjoł walki uciekał schowany za podwójną gardą ale też nie oberwał za dużo krótko mówiać po gębie

Stawiam wysokie zwyciestwo na punkty lub tko lub ko pod koniec walki
Jenning jest solidny ale to wszystko praktycznie prawie żadnych argumentw na Włada
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.