SZPILKA I JĘDRZEJCZYK W DZISIEJSZYM PUNCHERZE

Najlepszy polski bokser wagi ciężkiej Artur Szpilka (17-1, 12 KO) oraz mistrzyni UFC w kategorii słomkowej Joanna Jędrzejczyk będą gośćmi dzisiejszego odcinka programu "Puncher" w Polsat Sport News.

Szpilka pojawi się w programie po raz ostatni przed wylotem do USA. Pięściarz z Wieliczki uda się 29 marca do Houston, gdzie będzie trenować pod okiem Ronnie'ego Shieldsa. W "Puncherze" opowie o planach i nadziejach związanych z amerykańskim etapem kariery.

Będzie też czas na rozmowę o ostatnich wydarzeniach ze świata boksu. Janusz Pindera skomentuje zwycięstwa Dariusza Sęka i Michała Syrowatki w Brodnicy, a także galę w Rostocku, gdzie Juergen Braehmer obronił regularny pas WBA w wadze półciężkiej.

Głównym punktem programu będzie zaś Joanna Jędrzejczyk. Kilkanaście dni temu Polka w wielkim stylu zdobyła pas UFC, a o walce z Carlą Esparzą opowie w rozmowie z Mateuszem Borkiem. W części poświęconej MMA goścmi będą też trener Jonny Paweł Derlacz, a także ekspert Polsatu Sport Łukasz Jurkowski.

Początek programu o godzinie 20:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 23-03-2015 12:46:34 
Szkoda ze Szpilka nie bedzie wspolpracowal ze znanym specjalista od sily ciosu Rogerem ,Roger trenujac Tomka azwsze mial wiele do powiedzenia i teraz bedzie mi tego brakowalo.

Co do Justyny to wiadomo tytuku w UFC nikt darmo nie daje ,widzialem tylko dwie jej walki z Angielka i ostatnia o tytul ,Jedrzejczyk byla w nich precyzyjna ,szybka i swietny timing o obydwie walki wygladaly tak samo ,czyli demolka
 Autor komentarza: southpaw
Data: 23-03-2015 15:02:15 
zeitgeist
Joanna, nie Justyna.

Dla wyłonienia najlepszego cięzkiego potrzebna byłaby konfrontacja Szpilki z Wachem. Na pewno nie byłby to spacerek dla Szpilki.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 23-03-2015 15:21:04 
southpow
akurat myslalem w tym samym momencie o Justynie kowalczyl (tez lubie) i dlatego ta pomylka
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 23-03-2015 15:22:01 
southpaw milo byc
 Autor komentarza: southpaw
Data: 23-03-2015 15:36:37 
zeitgeist

Spoko. Tez lubie Justyne, ale moje zainteresowania są bliższe sportom walki niż zimowym.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 23-03-2015 22:42:29 
Są powtórki na IPLI? Nie chce mi się na darmo sprawdzać, bo musiał bym spędzić 20 min. przekopując się przez reklamy ;/
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.