Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-22

 


ROBERTO GARCIA RYWALEM SHAWNA PORTERA

We wczesnych godzinach porannych informowaliśmy Was o nowej serii gal z udziałem zawodników Ala Haymona na stacji Spike TV. Przypomnijmy, iż w głównej walce wieczoru pierwszej takiej gali 13 marca naprzeciw siebie staną Andre Berto (29-3, 22 KO) i Josesito Lopez (33-6, 19 KO). Teraz wiemy już trochę więcej.

DAWID MICHELUS: RYWAL TRUDNY, ALE JESTEM DOBRZE PRZYGOTOWANY

Jutro w Lubinie podczas meczu Rafako Hussars Poland - Astana Arland Kazakhstan w ramach rozgrywek WSB aktualny mistrz Polski wagi lekkiej - Dawid Michelus, skrzyżuje rękawice z wymagającym Zakirem Safiullinem. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z jednym z liderów naszej reprezentacji, w którym między innymi wziął pod lupę swojego przeciwnika.PACQUIAO: MOŻE MAYWEATHER SIĘ BOI

Jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) podróżuje, promując świetnie przyjmowany przez krytyków film dokumentalny "Manny" i czekając na decyzję Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO), który wciąż nie zdradził, kto będzie jego rywalem 2 maja na gali w Las Vegas.


BERTO vs LOPEZ I PORTER WYSTĄPIĄ NA ANTENIE SPIKE TV

Al Haymon zaskakuje coraz bardziej. Potężny menadżer przyjął taktykę, która ma na celu rozpropagowanie boksu w otwartych stacjach, co ma się zwrócić za kilka lat. Po umowie ze stacją NBC i dwóch świetnie zapowiadających się galach (7 marca i 11 kwietnia), kolejnym medium w rękach w rękach Haymona ma być telewizja Spike TV.


JO JO DAN DLA KELLA BROOKA W PIERWSZEJ OBRONIE

Po różnych spekulacjach w końcu poznaliśmy przeciwnika dla Kella Brooka (33-0, 22 KO) w jego pierwszej obronie pasa IBF wagi półśredniej, do jakiej dojdzie 28 marca w Motorpoint Arena w jego rodzinnym Sheffield. Ostatecznie naprzeciw niego stanie oficjalny pretendent z ramienia federacji IBF, Ionut "Jo Jo" Dan (34-2, 18 KO).


FOTORELACJA: HARÓWKA WACHA I ŁASZCZYKA

Po niedawnym przylocie do USA polskich bokserów - Kamila Łaszczyka (19-0, 7 KO) oraz Mariusza Wacha (29-1, 16 KO), treningi kondycyjno-wytrzymałościowe chłopaków w Global Boxing Gym przejął specjalista w tej dziedzinie, Christian Villanueva. Obaj bokserzy bardzo sobie chwalą współpracę z filipińskim szkoleniowcem ze względu na innowacyjną technikę oraz intensywność ćwiczeń, co przekłada się na widoczne efekty. Zapraszamy do obszernej fotorelacji z tych treningów.


WAŻENIE PRZED MECZEM WSB: WIERZBICKI vs HRGOVIĆ (+91kg)

Bardzo ciekawie będzie jutro w Lubinie w spotkaniu drużyn Rafako Hussars Poland i jednego z faworytów ligi WSB - ekipy Astana Arland Kazakhstan. W wadze super ciężkiej naprzeciw siebie staną były wicemistrz świata juniorów - Paweł Wierzbicki, a także złoty medalista tej imprezy, Chorwat Filip Hrgović. Zobaczcie jak obaj prezentowali się podczas dzisiejszej ceremonii ważenia.
CHAVEZ ODPOWIE ARUMOWI SWOIM POZWEM W RAZIE POTRZEBY

Andrzej Fonfara (26-3, 15 KO) znalazł się w centrum sporego zamieszania, na szczęście nie bezpośrednio z jego udziałem. Przedwczoraj ogłoszono walkę naszego rodaka z Julio Cesarem Chavezem Jr (48-1-1, 32 KO), jednym z najchętniej oglądanych dziś bokserów świata, wszystko jednak próbuje zablokować były promotor Meksykanina, Bob Arum. Fonfara nie przejmuje się tym i robi swoje, tak by 18 kwietnia być w życiowej formie.