SEFERI WSPOMAGA SIĘ GOMEZEM PRZED WALKĄ Z GŁOWACKIM

Nuri Seferi (36-6, 20 KO) prawdopodobnie najlepszy okres ma już za sobą, ale do starcia z Krzysztofem Głowackim (23-0, 15 KO) przygotowuje się naprawdę solidnie. Nazywany potocznie "Albańskim Tysonem" 38-latek już drugi tydzień sparuje z dawnym mistrzem świata, Juanem Carlosem Gomezem (55-4, 40 KO).

Ważne jest to, że Kubańczyk - podobnie jak "Główka", walczy z odwrotnej pozycji. Pojedynek odbędzie się w przyszłą sobotę podczas gali w Toruniu, a jego stawką będzie możliwość stoczenia eliminatora do tronu federacji WBO kategorii junior ciężkiej. To drugi półfinał - w pierwszym Tony Bellew (23-2-1, 14 KO) pokonał Nathana Cleverly'ego i teoretycznie czeka na lepszego z tej dwójki.

Na szczęście Głowacki również nie może narzekać na swoich sparingpartnerów, bo miał okazję trenować na przykład z bardzo solidnym Andresem Taylorem (21-7-2, 8 KO). Bezpośrednia transmisja z gali w Toruniu jak zwykle na antenie Polsatu Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 22-01-2015 18:34:05 
Coś dużo tym Głowackim. Gość jest o.k i tyle ta kategoria jest chyba najlepiej obsadzoną w tej chwili więc... łatwo nie będzie. Sportowo Główka max EBU (EU?).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.