TAYLOR WYSZEDŁ I WRÓCIŁ DO WIĘZIENIA

Jermain Taylor (33-4-1, 20 KO) po raz drugi w tym tygodniu wylądował w więzieniu. We wtorek mistrz IBF w wadze średniej wyszedł za kaucją, ale ta została wycofana przez sąd i w środę bokser ponownie znalazł się za kratkami.

Taylor został zatrzymany w związku ze swoim zachowaniem podczas poniedziałkowej parady z okazji dnia Martina Luthera Kinga. 36-latek strzelał w powietrze z pistoletu, a w pewnym momencie miał nawet wycelować broń w trójkę małych dzieci. Gdy wraz z rodzicmi pozowały do zdjęcia z pięściarzem, jedno z nich upuściło jego mistrzowski pas. To miało tak rozwścieczyć zawodnika, że zaczął wygrażać całej piątce pistoletem.

We wtorek pięściarz, przy którym podczas zatrzymania znaleziono też marihuanę, oświadczył, że nie przyznaje się do winy i po wpłacie 50 tysięcy dolarów kaucji opuścił areszt. Sąd postanowił jednak kaucję wycofać, mając na uwadze jego wcześniejsze problemy z prawem. W sierpniu Taylor postrzelił swojego kuzyna i groził jego towarzyszowi, gdy ci wtargnęli na teren jego posiadłości.

"Bad Intentions" miał 6 lutego zmierzyć się z Sergio Morą, lecz walkę odwołano, jako oficjalny powód podając kontuzję żeber starszego z Amerykanów. Niewykluczone, że w związku z ostatnimi wydarzeniami 36-latek zostanie niedługo pozbawiony tytułu IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 22-01-2015 11:02:58 
Nokaut od Frocha sekundy przed końcem 12 rundy działa do dziś.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-01-2015 11:15:46 
Raczej dużo cięższy nokaut od Abrahama..
Z Frochem Taylor nie wyglądal perzecież zle, Wygrywal walkę i miał Cobrę na deskach w 3 rundzie..
Po Abrahamie Taylor to był już wrak, Dziwię sie że w ogóle wywalczył pas..
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 22-01-2015 11:25:23 
Nietrudno zdobyć pas z przeciwnikiem, który nie bije zbyt mocno, walczy z kontuzją, przewraca się o własne nogi i zalicza kilka knockdownów, z których połowa to ściema, a i tak z takim Solimanem Taylor nie błyszczał. Tym bardziej szkoda tej walki z Morą, bo Sergio zdobyłby ten pasek i mógłby unifikować z Gołowkinem, któremu jako jeden z niewielu przez swoją świetną obronę mógłby dać kilka dobrych rund.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-01-2015 11:35:31 
Jak na człowieka z kontuzją żeber, to całkiem żwawo sobie radzi... :-)
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-01-2015 11:43:03 
MLJData: 22-01-2015 11:15:46
Raczej dużo cięższy nokaut od Abrahama..
Z Frochem Taylor nie wyglądal perzecież zle, Wygrywal walkę i miał Cobrę na deskach w 3 rundzie..
Po Abrahamie Taylor to był już wrak, Dziwię sie że w ogóle wywalczył pas..
*
*
Z Frochem to już pierwszy nokdaun to był ciężki nokaut. Jermain tylko niepotrzebnie zebrał na łeb przez durnego sędziego, który myślał, że może dociągnie do końcowego gongu.
Jemu Jermain niech podziękuje.

Abraham faktycznie zgasił go całkiem ale to już mogły być skutki nokautu z Frochem.

A pas zdobył dzięki układom.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 22-01-2015 13:15:37 
"Martina Luthera Kinga. 36-latek strzelał w powietrze z pistoletu, a w pewnym momencie miał nawet wycelować broń w trójkę małych dzieci. Gdy wraz z rodzicmi pozowały do zdjęcia z pięściarzem, jedno z nich upuściło jego mistrzowski pas. To miało tak rozwścieczyć zawodnika, że zaczął wygrażać całej piątce pistoletem."

Jakoś dziwnie tekst tekst trafnie podsumowuje co agitacja Luthera Kinga przyniosła Ameryce :)
 Autor komentarza: DQPiczko
Data: 22-01-2015 17:53:48 
"a w pewnym momencie miał nawet wycelować broń w trójkę małych dzieci." Co to kurwa znaczy "miał wycelować"? To znaczy, że wycelował, czy że właściwie nie wiadomo, czy wycelował, ale istnieje taka możliwość, czy miał zamiar wycelować, ale w połowie się rozmyślił. Ja pierdole, przecież to jest poważna sprawa, poważne oskarżenie, a piszą o tym tak, jakby w ogóle nie miało znaczenia, czy to prawda, czy plotka. Ja słyszałem, że autor tych doniesień miał ruchać w swojej piwnicy piątkę małych dzieci. Jakby co, to napisałem tylko „miał”. Jest różnica między strzelaniem w powietrze z kapiszonów, a przykładaniem lufy naładowanej giwery do łba dzieciaka. I co my mamy myśleć? Jedna wielka dezinformacja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.