ROBERTO GARCIA RYWALEM SHAWNA PORTERA

We wczesnych godzinach porannych informowaliśmy Was o nowej serii gal z udziałem zawodników Ala Haymona na stacji Spike TV. Przypomnijmy, iż w głównej walce wieczoru pierwszej takiej gali 13 marca naprzeciw siebie staną Andre Berto (29-3, 22 KO) i Josesito Lopez (33-6, 19 KO). Teraz wiemy już trochę więcej.

Data pozostaje bez zmian, a miejscem tego zdarzenia będzie hala StubHub Center w Carson. W drugiej ciekawej potyczce pokaże się powracający po utracie pasa IBF wagi półśredniej Shawn Porter (24-1-1, 15 KO). Jego rywalem będzie opromieniony wygraną nad Breidisem Prescottem, niepokonany od blisko pięciu lat Roberto Garcia (36-3, 23 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-01-2015 21:58:40 
Dobry, doświadczony rywal dla w sumie nie przetestowanego do końca Portera.
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 22-01-2015 23:51:42 
Nie przestowanego? :D Rozumiem że uważasz, że Garcia będzie większym testem dla Portera niż Alexander, Maligniagi lub Brook tak? Nie mam pytań w takim razie :D
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-01-2015 02:32:43 
nic nie rozumiesz
a mi się nie chce tłumaczyć
może gdybyś wiedział co to za bokser ten Garcia
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 23-01-2015 04:21:21 
Heh nawet jeśli nie znam Garcii (a szczerze to nie znam)to wystarczy, że znam wyżej przeze mnie wymienioną trójke (i mimo, że nie widziałem nigdy tego Garcii zakładam, że każdy z nich jest od niego mocniejszy, a już na pewno bardziej znany ;)) i po walkach z nimi jest dostatecznie przetestowany :D
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-01-2015 10:50:59 
Malignaggi w walce z Porterem był już bardziej komentatorem niż bokserem. Widać było,że to już nie ten sam Malignaggi. W dodatku jego styl bardzo odpowiadał Porterowi.

Łatwa walka dla Shawna. Wygrał szybko i bez problemu.

Alexander zawsze był "ciągnięty za uszy". Jego styl też był idealnie pod Portera.

Brooka to był inne pięściarz, inna liga. Jego styl nie pasował Shawnowi zupełnie. Dlatego przegrał.

Garcia zapewne nie wygra z Porterem, ale na pewno wyjdzie wygrać, nie odda walki, będzie bardzo niewygodny, i na pewno walka z nim dla Portera nie będzie łatwa.
Takich walk na pewno Porter potrzebuje, bo kto wie czy nie za szybko jego karierą pokierowano i czy nie za szybko wypuszczono go na Brooka. Brakuje mu doświadczenia, brakuje walk trudnych.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 23-01-2015 11:06:34 
Roberto Garcia to dość prosty slugger, ale duży i silny fizycznie. Absolutnie nie ta klasa co Porter, ale z uwagi na zestawienie stylów - boxer-swarmer (Porter) vs slugger (Garcia) może wyjść z tego naprawdę ciekawa walka. A o to chyba przede wszystkim chodzi, jeśli chcemy zainteresować jak najszerszą publikę boksem zawodowym.

Lopez też jest znacznie gorszym pięściarzem od Berto, ale to walczak, więc również gwarantuje emocje.

Wg mnie bardzo fajne zestawienia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.