Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-07

 
PETER FURY: MAYWEATHER ZBIŁBY PACQUIAO I KHANA

Peter Fury, trener i wuj mistrza Europy i Wielkiej Brytanii w wadze ciężkiej - Tysona Fury'ego (23-0, 17 KO), wyrósł w ostatnim czasie na cenionego specjalistę. Ostatnio został zapytany, czy jego zdaniem ktoś może pokonać króla rankingów P4P Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO). - Nie widzę nikogo takiego - odparł szkoleniowiec.
KIBICE BLISKO PIĘŚCIARZY

Przegrana miejscowego klubu Bombardier Gdynia tylko podniosła apetyt zawodników i publiczności na rewanż z niemieckim PSV Wismar. Podczas III Memoriału Brunona Bendiga w Gdyni w towarzyskim meczu Bombardierzy ulegli gościom zza zachodniej granicy 10-6.RUSIEWICZ ZNOKAUTOWAŁ TARASA OLEKSIYENKO!

Łukasz Rusiewicz (18-18, 8 KO) od lat słynie ze swojej odporności na ciosy oraz nieustępliwości w ringu i te cechy złożyły się dziś na jeden z największych sukcesów w zawodowej karierze pięściarza ze Starogardu Gdańskiego. Popularny "Rusek" na gali w Dessau udanie zrewanżował się niepokonanemu dotąd Tarasowi Oleksiyenko (6-1, 5 KO) odprawiając go przed czasem.


MALIGNAGGI ZNÓW OSTRO KRYTYKUJE PACQUIAO

Były mistrz świata dwóch kategorii Paulie Malignaggi (33-6, 7 KO) z nieznanego powodu od dawna żywi urazę do Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) i przy każdej okazji wbija mu szpilki. Teraz staje po stronie Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO) i twierdzi, że obóz "Pacmana" nie ma prawa głosu w negocjacjach przed superpojedynkiem, który może się odbyć w pierwszej połowie 2015 roku.


EWA BRODNICKA PRZED GALĄ W RADOMIU

Ewa Brodnicka (5-0, 2 KO) kończy właśnie przygotowania do swojego występu 12 grudnia podczas gali Windoor Boxing Night w Radomiu, na której zmierzy się z Galiną Gumliiską (10-34, 1 KO). Pojedynkiem wieczoru imprezy będzie starcie Mariusza Wacha z Travisem Walkerem.


GŁAŻEWSKI: TAK MOCNO NIKT MNIE NIE TRAFIŁ PRZEZ 21 LAT

Sen Pawła Głażewskiego (23-3, 5 KO) o mistrzowskim tytule trwał niezwykle krótko. Polski pretendent nie miał żadnych szans w starciu z mistrzem świata WBA regular wagi półciężkiej. Juergen Braehmer (45-2, 33 KO) odprawił "Głaza" po zaledwie 43. sekundach pierwszej rundy. - Od 21 lat jestem w ringu, mam za sobą 200 walk amatorskich i 26 zawodowych i jeszcze nikt mnie tak mocno nie trafił - wyznał białostoczanin.