Archiwum wiadomości z dnia: 2014-11-25

 


ŁUKASZ JANIK: MAM W SOBIE DUŻO SPOKOJU

Już tylko dziesięć dni zostało do gali w Wieliczce, a główny jej bohater - Łukasz Janik (27-2, 14 KO), wciąż nie poznał oficjalnie nazwiska rywala. Co prawda nadal realny jest przyjazd Joela Tambwe Djeko (7-1-1, 3 KO), ale Belg trochę narozrabiał i być może do Polski nie dotrze.GŁAŻEWSKI: JESTEM W ŻYCIOWEJ FORMIE

Paweł Głażewski (23-2, 5 KO) zapowiada wielką formę 6 grudnia, kiedy zaboksuje w Oldenburgu o mistrzostwo WBA w kategorii półciężkiej z Juergenem Braehmerem (44-2, 32 KO). Polak nie jest faworytem, ale ciężko pracuje nad tym, aby z Niemiec powrócić z tarczą.


WACH-WALKER: POGROMCA CIEŚLAKA SPARINGPARTNEREM MARIUSZA

Mariusz Wach (28-1, 15 KO) w pocie czoła trenuje do kolejnej walki. Polski olbrzym 12 grudnia podczas gali "Windoor Boxing Night" w Radomiu skrzyżuje rękawice z Travisem Walkerem (39-12-1, 31 KO). Dziś do naszego "Wikinga" dojechał zagraniczny sparingpartner, który ma go przygotować na słynącego z nokautującego ciosu Amerykanina.
TAPIA - ZAPOWIEDŹ FILMU HBO

Telewizja HBO zaprezentowała trailer filmu o życiu słynnego mistrza trzech kategorii wagowych Johnny'ego Tapii. Jedna z najbarwniejszych postaci w dziejach boksu zmarła 27 maja 2012 roku. Wcześniej "Mi Vida Loca", który już w dzieciństwie został ciężko doświadczony przez los, a potem przez długie lata zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, wielokrotnie powtarzał, że przy życiu trzyma go jedynie boks. Premiera doskonale zapowiadającego się filmu, za którego produkcją stoją 50 Cent i Lou DiBella, 16 grudnia.LISTA FURY'EGO. TYSON OCENIA WAGĘ CIĘŻKĄ

Tyson Fury (22-0, 16 KO), który już w sobotę wróci na ring, aby zmierzyć się w walce rewanżowej z Dereckiem Chisorą (20-4, 13 KO), podjął się krótkiej oceny czołowych nazwisk wagi ciężkiej. Co nie jest zaskoczeniem, Brytyjczykowi trudno jest znaleźć w tym gronie godnego siebie rywala.