Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-26

 W MAJU WALKA CAMPBELL vs COYLE

Mistrz olimpijski z Londynu, pogromca Krzysztofa Szota Luke Campbell (9-0, 7 KO) zmierzy się w przyszłym roku ze swoim dobrym kolegą Tommym Coyle'em (20-2, 9 KO). Interesująco zapowiadająca się walka odbędzie się 30 maja na KC Stadium w Hull.


POWIETKIN WRÓCI NA WIOSNĘ

Aleksander Powietkin (28-1, 20 KO), który po emocjonującej walce pokonał w piątek w Moskwie Carlosa Takama (30-2-1, 23 KO), zamierza przezimować najbliższe miesiące, a kolejny występ zaliczyć dopiero na wiosnę.ANDRZEJ GOŁOTA: NAJLEPSZY DOKUMENT!

Wczorajszym występem Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) pożegnał się z boksem i swoimi kibicami. Z tej okazji przypominamy Wam naszą produkcję - długi i wyczerpujący film "Andrzej Gołota", prezentujący wywiady, opinie, historie - generalnie wszystko co chcielibyście i powinniście wiedzieć o prekursorze naszego boksu zawodowego oraz czterokrotnym pretendencie do tytułu mistrza świata wszechwag. 150 minut rzetelnego dokumentu. Zapraszamy!
STIVERNE vs WILDER: JEST POROZUMIENIE

Mauricio Sulaiman - prezydent federacji WBC ogłosił, że zostało osiągnięte porozumienie między panującym na tronie wagi ciężkiej Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) a jego oficjalnym pretendentem - Deontay Wilderem (32-0, 32 KO). Tym samym udało się załatwić wszystko bez przetargu, a tym samym ominąć nową grupę Jaya Z.
NGUMBU DOCENIA KLASĘ FONFARY

Już w najbliższą sobotę na ringu w Chicago dobrze znany naszym kibicom Doudou Ngumbu (33-5, 12 KO) stanie naprzeciw Andrzeja Fonfary (25-3, 15 KO). Dla obu będzie to ogromna szansa, bowiem pojedynek pokaże stacja Showtime. Zdaje sobie z tego sprawę również Francuz, ale wie też, że zadanie będzie miał niezwykle trudne.ADAMEK vs SZPILKA: TYPUJE MICHAŁ CIEŚLAK

Na już niespełna dwa tygodnie przed walką Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO) podczas gali Polsat Boxing Night o swój typ na ten pojedynek poprosiliśmy Michała Cieślaka, niepokonanego pięściarza na ringach zawodowych. Posłuchajcie jak on wyobraża sobie rywalizację "Szpili" z "Góralem".