WACH TYM RAZEM ODMÓWIŁ PULEWOWI

Mariusz Wach (28-1, 15 KO) w poprzedni weekend w końcu powrócił po blisko dwuletniej przerwie i pewnie wypunktował Samira Kurtagicia. Teraz chce iść za ciosem i szybko znów wyjść między liny.

Z tego powodu odmówił wspólnych sparingów Kubratowi Pulewowi (20-0, 11 KO), który przygotowuje się do starcia z Władimirem Kliczko (62-3, 52 KO). Polski olbrzym był na obozie Bułgara pod koniec lata, stoczył nawet z nim kilka rund w ośrodku w Berlinie, jednak po nich nadeszła informacja o kontuzji mistrza świata i przełożeniu walki na 15 listopada. Tym razem Pulew znów chciał skorzystać z pomocy Wacha, ale ten patrzy już tylko na siebie.

W ciągu najbliższych dni Mariusz wznowi treningi. Na początek będzie to praca nad siłą i wytrzymałością, a gdy będzie już znany termin kolejnej potyczki, wówczas rozpocznie już zajęcia typowo bokserskie.

MARIUSZ WACH: SERWIS SPECJALNY

- Wkrótce pojedynek Artura Szpilki z Tomaszem Adamkiem. Fajnie byłoby zobaczyć potem Mariusz z jednym z nich, choć chętnie bym go także obejrzał przeciwko innym olbrzymom, jak Tyson Fury czy David Price - nie ukrywa menadżer zawodnika, Ivaylo Gotzev. Oby więc wszystko zostało już rozstrzygnięte między pięściarzem i jego promotorem Mariuszem Kołodziejem, a kariera Wacha znów nabrała rozpędu. Wszak ma już na karku blisko 35 lat i młodszy nie będzie...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Milan
Data: 26-10-2014 09:33:59 
Mario niedawono walczył a juz ma na jakies sparingi jechac , teraz zasluzona 2 letnia przerwa ...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 26-10-2014 10:31:43 
Mała strata. ach przypomina Kliczkę tylko z warunków."celowniki" ustawił.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 26-10-2014 10:32:45 
Coś mi tu wycięło.

Mała strata. Wach przypomina Kliczkę tylko z warunków. Nic by te sparringi Kobrze nie dały. Chyba że by sobie dystans poćwiczył, "celowniki" ustawił.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 26-10-2014 15:01:10 
Price ze swoja szklana szczena nie wyszedlby do Wach a Fury by go latwo wypunktowal. Nicholson dal fajny sparing wczoraj bylby dobry dla Wacha chyba ze Wasyl juz go sobie upatrzyl dla Cyca.
 Autor komentarza: golabek
Data: 27-10-2014 08:56:03 
Jak cycu dostanie od Waszki takeigo strzała jak Kliczko to nie bedzie co zbierać.
 Autor komentarza: starycap
Data: 27-10-2014 15:48:22 
Rollins-piszesz ale nie wiadomo co. Mała strata -czego ? Wach przypomina Kliczkę tylko z warunków -jakich o co biega. Sparingi pisz przez jedno r przed że postaw przecinek przed celowniki już nie a jak zaczynasz nowe zdanie to z dużej litery. Dotarło ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.