ANDRZEJ GOŁOTA: NAJLEPSZY DOKUMENT!

Wczorajszym występem Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) pożegnał się z boksem i swoimi kibicami. Z tej okazji przypominamy Wam naszą produkcję - długi i wyczerpujący film "Andrzej Gołota", prezentujący wywiady, opinie, historie - generalnie wszystko co chcielibyście i powinniście wiedzieć o prekursorze naszego boksu zawodowego oraz czterokrotnym pretendencie do tytułu mistrza świata wszechwag. 150 minut rzetelnego dokumentu. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcintst
Data: 26-10-2014 07:47:31 
dokument pierwsza klasa. Bardzo dobra robota.
 Autor komentarza: starycap
Data: 26-10-2014 09:54:00 
Najlepszy ,dostarczający najwięcej adrenaliny Polski bokser wszechczasów.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 26-10-2014 10:33:38 
ANDRZEJ GOŁOTA: NAJLEPSZY DOKUMENT!

Andrzej Gołota - mistrz dokumentu...
 Autor komentarza: renovatio
Data: 26-10-2014 11:16:12 
Piękne!!! Trafiające w to, co nienazwalne, co sprawia, że boks, jak żadna z dyscyplin, jest czymś więcej niż sport, jest dramatem i magią, i życiem w skondensowanej formie. Dzięki dla autora. Dzięki dla ANDRZEJA!!! Najlepszego polskiego boksera w historii tej dyscypliny.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 26-10-2014 11:19:55 
Oglądałem wiele razy, znakomity materiał.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 26-10-2014 11:42:52 
Jeszcze nie obejżałem ale obejże co by nie mówić o porażkach i szybkich nokutaach Andrzej Gołota najsłyniejszy i Najlepszy Cieżki i najwiekszy talent w w Historii Polskiego boksu
 Autor komentarza: PenerFastryga
Data: 26-10-2014 11:52:10 
Walkę obejrzałem i nie działo sie tam nic.Na początku myślałem,że Gołota zaraz zrezygnuje bo sie tak krzywił jakby coś się z ręką działo, ale chyba on nie umie markowac ciosów i wyglądało to dość komicznie.Amerykanin to na tle Gołoty była poezja, balans,szybkśc te ruchy.Myślę,że gdyby to była prawdziwa walka to Gołota by dostał byle od kelnera .

Kiedyś myślałem,że porażka z Tysonem będzie jego końcem, potem że nie porażka ale NO CONTEST, potem,że kolejne wpadki, porażka z Adamkiem już była całkiem boląca, a co tu dopiero mówic o porażce z Saletą, ale prawdziwy kniec Kariery Ostatniej Nadziei Białych nastąpił na gali Marcina Najmana i co by o nim nie powiedziec-robi akcje charytatywne, niekiedy nawet sensownie sie wypowiada o boksie, to pajacem Najman i tak pozostanie.

Już przy okazji walki Gołota-Adamek widac było,że poza Coloną z USA nikt nie przyleciał ze świty Gołoty, chyba Main Events już Gołoty nawet wtedy nie promowało, potem byli już sami miejscowi w jego narożniku, więc myślę,że od porażki z Austinem Gołota nikogo w Stanach już nie interesował, stąd jego walk z rzędu w POlsce, z tą ostatnią pokazową to aż 3.

Ten dokument jest na serio dobry, znacznie lepszy niż to co tydzień temu leciało na TTV, ale i tak chyba najlepszy dokument zrobił POlsat, film który został pokazany przed walką z Saletą.

A teraz przyznac się:kto z Was myślał,że Gołota coś od*ebie na ostatniej walce?;D
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 26-10-2014 13:21:32 
Przez walki Gołoty z Riddikiem Bowe zainteresowałem się boksem zawodowym, więc to mu na pewno zawdzięczam.
Dlatego też pewnie nieobiektywnie go oceniam jako największego zawodowca z Polski. Obiektywnie był to dość trudny do kochania idol - dziwne porażki z Bowe, szokująca przegrana z Grantem (uważam do dziś nie wyjaśniona), błyskawiczne KO od Lewisa i Brustera. Ale z perspektywy czasu uważam, że to były niezapomniane klimaty.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 26-10-2014 15:14:46 
Muze daliscie jakby Andrzej umarł
 Autor komentarza: Enginer86
Data: 26-10-2014 15:44:59 
Andrzej kładł czarnych szybciej niż ebola :)
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 27-10-2014 12:31:43 
Fajny dokument o Andrzeju tylko wypowiadają się ludzie którzy znali dobrze Gołote.
Może Endrju jest niespełnionym Zawodnikiem i miał kilka wpadek ale i tak trzeba nie tylko za ostatnie lata kariery go zapmiętać ,
ale również jako prawdziwego ciężkiego z dobrą techniką ciosem a przede wszystkim Morderczych walkach z Riddickiem Bowe, dużym błędem było po cieżkich walkach z Bowe puszczenie go od razu na Lennoxa Lewisa. Walki z Adamkeim i Saleta to już cień Gołoty i niepowinny się odbyć.
Mimo wszystko dzięki Andrzej za emocje nie żałuje tych nieprzespanych nocy.
Walczył w mocnej wadze ciężkiej z najlepszymi i zawsze czuł sie polakiem
Widać że Gołota równy gość z poczuciem humoru również maił zawsze wsparcie u żony ( fajna inteligętna babka )
Nie prędko będziemy takiego ciężkiego z takimi umiejętnościami i charyzmą
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.