Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-08

 


ADAMEK vs SZPILKA: 'SZPILA' O WALCE Z 'GÓRALEM'!

Artur Szpilka (16-1, 12 KO) na pewno nie będzie faworytem potyczki z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO), jednak podopieczny Fiodora Łapina jest przekonany, że 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night da starszemu koledze po fachu zaciętą i co najważniejsze wygraną walkę. Posłuchajcie długiej rozmowy z popularnym "Szpilą".
BRONER vs MATTHYSSE: DE LA HOYA JEST ZA

Po sobotnich zwycięstwach Adrien Broner (29-1, 22 KO) i Lucas Martin Matthysse (36-3, 34 KO) wyrazili gotowość do bezpośredniej konfrontacji. Pomysł ten spodobał się promotorowi obu pięściarzy, Oscarowi De La Hoyi. - Zróbmy to! - napisał "Złoty Chłopiec" na Twitterze.


NA ŻYWO: KONFERENCJA ADAMEK-SZPILKA

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od walki Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO). Dzisiaj odbędzie się oficjalna konferencja prasowa, na której poznamy różne szczegóły związane z tą walką. Zapraszamy na relacje na żywo z tegoż wydarzenia.


ADAMEK - 750 TYS. ZŁ, SZPILKA - PÓŁ MILIONA

Dziś, za kilka godzin Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) i Artur Szpilka (16-1, 12 KO) staną twarzą w twarz w warszawskiej restauracji "Champions", a 8 listopada wyjdą do ringu w Krakowie, aby stoczyć walkę, na którą podpisano już kontrakt, gwarantujący podobno obu pięściarzom bardzo wysokie jak na polskie warunki wynagrodzenie.
DOBRA SPRZEDAŻ BILETÓW NA WALKĘ ADAMKA ZE SZPILKĄ

Zgodnie z zapowiedzią podczas dzisiejszej konferencji promującej walkę Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO), ruszyła internetowa sprzedaż biletów na ten pojedynek. W tej chwili w sprzedaży on-line nie są już dostępne najtańsze bilety na trybuny, w cenie 75 zł. Natomiast za miejsce w sektorze VIP przy samym ringu trzeba będzie zapłacić 5000 zł.


TRENER KADRY: DOBRE ZAWODY SĄ DLA DOBRYCH ZAWODNICZEK

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z trenerem kadry Pawłem Pasiakiem, który wyraźnie zadowolony z występów swoich podopiecznych opowiedział o potrzebie startów międzynarodowych. Dzięki IX MMŚ do Gliwic przyjeżdża co roku kilka ekip zagranicznych z utytułowanymi zawodniczkami, dając szeroki wachlarz możliwości rozwoju sportowego naszym pięściarkom.ROACH: PO ALGIERIM CHCEMY GARCIĘ DLA PACQUIAO

Manny Pacquiao (56-5-2, 38 KO) i jego obóz od dawna nie ukrywają, że ich celem numer jeden jest doprowadzenie do potyczki z Floydem Mayweatherem (46-0, 26 KO), jeśli jednak okaże się to nie możliwe, "Pacman" ma przygotowane inne opcje - jedną z nich jest zejście do kategorii junior półśredniej na pojedynek z królem tej wagi Dannym Garcią (29-0, 17 KO).

POLSAT BOXING NIGHT: WYSTĄPIĄ KOSTECKI, PIĄTKOWSKA I KACZOR

Podczas konferencji przed galą Polsat Boxing Night w Krakowie szef Polsatu Sport Marian Kmita zdradził część kart - czyli niemal pewną obsadę kilku walk poza dwoma głównymi atrakcjami wieczoru. Dowiedzieliśmy się, że na 90% wystąpi wracający po odsiadce Dawid Kostecki (39-1, 25 KO), a w innych potyczkach pokażą się niepokonani Ewa Piątkowska (4-0, 3 KO) i Rafał Kaczor (2-0).


ADAMEK vs SZPILKA: SPOTKANIE FACE TO FACE

Za nami pierwsza konferencja prasowa promująca galę Polsat Boxing Night w Krakowie, do jakiej dojdzie 8 listopada. Dziś po raz pierwszy spotkali się na niej główni bohaterowie - Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) oraz Artur Szpilka (16-1, 12 KO). Zobaczcie jak wyglądało ich spotkanie face to face, czyli twarzą w twarz.POGROMCA BRACI KLICZKO: TRZEBA BYĆ TWARDYM PSYCHICZNIE

Aleksiej Lezin, jedyny człowiek, który pokonał zarówno Władimira, jak i Witalija Kliczkę, twierdzi, że nastawienie mentalne może być kluczem do pokonania młodszego z braci. Dlatego radzi jego najbliższemu rywalowi Kubratowi Pulewowi (20-0, 11 KO), aby 15 listopada zaprezentował żelazną psychikę i nie przestraszył się sławnego Ukraińca.


SENIOR: FLOYD BĘDZIE BEZBŁĘDNY

Ojciec i trener Floyda Mayweathera Jr. (46-0, 26 KO) nie ma wątpliwości, że zbliżająca się walka rewanżowa pomiędzy jego synem a Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO) będzie miała zupełnie inny przebieg niż pierwsza. - Tym razem Floyd będzie bezbłędny - mówi.


SPADA NIE DAJE SZANS RUBIO W WALCE Z GOŁOWKINEM

Na początku kwietnia Domenico Spada został zdemolowany przez Marco Antonio Rubio (59-6-1, 51 KO), który w kolejnym występie 18 października w Carson skrzyżuje rękawice z postrachem wagi średniej, Giennadijem Gołowkinem (30-0, 27 KO). Pomimo bolesnej porażki z rąk Meksykanina Włoch nie daje mu większych szans w tej konfrontacji.