ADAMEK vs SZPILKA:BILETY NAWET DO 5 TYSIĘCY, OBAJ PEWNI SWEGO

Redakcja, Informacja własna

2014-09-08

Za nami pierwsza konferencja prasowa promująca galę Polsat Boxing Night w Krakowie, do jakiej dojdzie 8 listopada. Dziś po raz pierwszy spotkali się na niej główni bohaterowie - Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) oraz Artur Szpilka (16-1, 12 KO).

Przede wszystkim organizujący tę imprezę Andrzej Wasilewski zdradził moment rozpoczęcia sprzedaży biletów oraz ich ceny - Sprzedaż rusza godziny 16:00, a ceny wahać się będą od 75 zł do 5 tysięcy. Wstępnie jesteśmy ugadani na walkę o pas IBF International, a w tym wypadku sędziowie będą zagraniczni - powiedział promotor.

- Na gali zostanie rozegranych siedem walk. Obecnie są one potwierdzane, więc mam nadzieję, że wszystko wkrótce zostanie podane do informacji - dodał szef sportu w Polsacie, pan Marian Kmita.

Sami zawodnicy mówili mało, choć od obu biła pewność siebie.

- Do Tomka mam szacunek za jego serce i charakter, ale gdybym sam się nie czuł pewny wygranej, to nie wychodziłbym do tej walki. Adamek na pewno wniesie doświadczenie. Ma za sobą dużo walk dwunastorundowych i co ciekawe w tych ostatnich zawsze radził sobie bardzo dobrze - analizował Szpilka.

- Przyjechałem bardzo wcześnie, żeby być w pełni sił i dobrze przygotowanym, bo nie popełnię dwa razy tego samego błędu co kiedyś. Telewizja Polsat zaprosiła mnie do tańca, dała dobrą ofertę, a telewizji się nie odmawia. Mam nadzieję pokazać dobry boks i starego Adamka - powiedział "Góral" z Gilowic.