Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-15

 BRONER: MUSZĘ WYGRAĆ PRZEZ NOKAUT

W czwartek w Cincinnati miała miejsce pierwsza konferencja prasowa promująca walkę Adriena Bronera (28-1, 22 KO) z Emmanuelem Taylorem (18-2, 12 KO), która 6 września odbędzie się w U.S. Bank Arena. Obaj pięściarze zapowiedzieli efektowne zwycięstwo.

WAŻENIE: RUNOWSKI vs ABRAMENKA

Przemysław Runowski (7-0, 1 KO) być może stanie jutro w Międzyzdrojach przed najtrudniejszym zadaniem, mając naprzeciw siebie twardego Andrieja Abramenkę (20-6-2, 4 KO). Zobaczcie jak panowie prezentowali się dziś na ważeniu.
'INSIDE PORTER vs BROOK'

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od elektryzującej potyczki w wadze półśredniej pomiędzy mistrzem świata federacji IBF Shawnem Porterem (24-0-1, 15 KO) a tak chwalonym choćby przez Rafała Jackiewicza, niepokonanym Kellem Brookiem (32-0, 22 KO). Z tej okazji prezentujemy Wam ciekawy filmik promocyjny stacji Showtime.


WAŻENIE: GŁAŻEWSKI vs BRYANT

Jutro w głównej walce wieczoru gali w Międzyzdrojach rękawice skrzyżują Paweł Głażewski (22-2, 5 KO) i Rowland Bryant (18-3, 12 KO). Dziś obaj panowie spotkali się podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Popularny "Głaz" wniósł na skalę 80,1 kg, zaś jego przeciwnik niewiele więcej - 80,2 kg. Zobaczcie jak pięściarze prezentowali się na tym ważeniu i w jakiej są formie fizycznej.
RUBIO PRAWDOPODOBNYM RYWALEM GOŁOWKINA

Wszystko wskazuje na to, że meksykański weteran Marcos Antonio Rubio (59-6-1, 51 KO) będzie kolejnym rywalem mistrza WBA w wadze średniej Giennadija Gołowkina (30-0, 27 KO). Do walki ma dojść 18 października na zachodnim wybrzeżu USA - prawdopodobnie w Los Angeles.


HERNANDEZ I ARSLAN W LIMICIE

Już jutro gala w Erfurcie, a w głównym daniu potyczka Yoana Pablo Hernandeza (28-1, 14 KO) w obronie pasa IBF kategorii cruiser przeciwko Firatowi Arslanowi (34-7-2, 21 KO). Dziś obaj panowie spotkali się podczas oficjalnej ceremonii ważenia.


KELL BROOK: LUDZIE PRZEKONAJĄ SIĘ W KOŃCU O MOIM TALENCIE

- Ludzie chcą się w końcu przekonać, czy naprawdę potrafię walczyć. Często nie z naszej winy nie dochodziło do różnych pojedynków, tylko przez politykę w tym sporcie. Prawda jest jednak taka, że mój rekord wynosi 32-0 i kibice chcą zobaczyć mnie z kimś z samego szczytu - mówi przed jutrzejszym starciem z Shawnem Porterem (24-0-1, 15 KO) pretendent do tytułu mistrza świata federacji IBF wagi półśredniej, Kell Brook (32-0, 22 KO).DEONTAY WILDER: DO WALKI Z KLICZKĄ MUSI DOJŚĆ

Deontay Wilder (31-0, 31 KO) w oczekiwaniu na walkę o pas WBC wagi ciężkiej jutro w nocy dla podtrzymania aktywności zmierzy się z Jasonem Gavernem (25-16-4, 11 KO). Amerykański król nokautu ma jednak nadzieję, że docelowo jego rywalem będzie kiedyś mistrz wszechwag trzech pozostałych organizacji, Władimir Kliczko (62-3, 52 KO).