WATSON: WALKA MAYWEATHER vs PACQUIAO SIĘ ODBĘDZIE

Redakcja, iFL TV

2014-08-15

Sam Watson, bliski przyjaciel Floyda Mayweathera Jr. (46-0, 26 KO) i prawa ręka Ala Haymona, zapowiedział, że w przyszłym, prawdopodobnie ostatnim roku kariery "Money" stoczy swoje największe walki. Creme de la creme ma być to, na co kibice boksu czekają od lat - pojedynek z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO).

Mayweather przygotowuje się obecnie do zaplanowanego na 13 września rewanżu z Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO), którego pokonał na początku maja. Potem zostaną mu do stoczenia jeszcze dwie potyczki w ramach kontraktu z telewizją Showtime. Obie mają być wielkimi hitami, przebijającymi wszystkie poprzednie dokonania niepokonanego Amerykanina.

- Tak, zobaczymy walkę Mayweather vs Pacquiao, to się odbędzie. Jest też Khan. To będą wspaniałe walki, przyszły rok będzie największym w dziejach. Ten nie, ale kolejny, mój Boże, dojdzie do naprawdę wielkich pojedynków – stwierdził podekscytowany Watson.

Sceptycy powiedzą z pewnością, że już to słyszeli, ale niewykluczone, że tym razem rzeczywiście coś jest na rzeczy. Mayweather od pewnego czasu zapowiada, że szykuje dla kibiców wielką niespodziankę na maj przyszłego roku, a i Pacquiao wydaje się robić przymiarki do mega pojedynku. Najpierw jednak obaj muszą wygrać najbliższe walki - Mayweather z Maidaną, a Pacquiao z Chrisem Algierim (20-0, 8 KO), z którym zmierzy się 22 listopada w Makau.