BRONER: MUSZĘ WYGRAĆ PRZEZ NOKAUT

Redakcja, fightnews.com

2014-08-15

W czwartek w Cincinnati miała miejsce pierwsza konferencja prasowa promująca walkę Adriena Bronera (28-1, 22 KO) z Emmanuelem Taylorem (18-2, 12 KO), która 6 września odbędzie się w U.S. Bank Arena. Obaj pięściarze zapowiedzieli efektowne zwycięstwo.

- Bardzo się cieszę z powrotu do Cincinnati. To trochę jak z rozpuszczonym dzieckiem – gdy przyjeżdżasz i dajesz mu trampki, oczekuje, że następnym razem dostanie kolejną parę. Za każdym razem, gdy walczę u siebie, daję kibicom nokaut. Rozpuściłem moich fanów w Cincinnati, ciągle chcą teraz, abym wygrywał przed czasem. Muszę więc to zrobić, i to w efektownym stylu. Szanuję Taylora, dobrze go znam, ale teraz to mój rywal. Wejdę do ringu i zrobię swoje – powiedział Broner.

- Nie jestem faworytem, ale mam plan. Wiem, że muszę go naprawdę solidnie obić, aby wygrać, w końcu będziemy boksować na jego terenie. Widziałem jego walkę z Maidanę, wyszło w niej na jaw wiele jego słabych stron. To, co zrobił Maidana, to nie jest jednak jedyny sposób na Bronera. Mam co nieco w zanadrzu. To moja najważniejsza walka w karierze i zamierzam wysłać światu wiadomość – stwierdził z kolei Taylor.