ADONIS STEVENSON JEDNAK NIE ZABOKSUJE WE WRZEŚNIU

Adonis Stevenson (24-1, 20 KO) troszkę wypadł z gry z powodu unifikacyjnej potyczki Hopkinsa z Kowaliowem. Do tego stopnia, że z powodu braku klasowego rywala nie wystąpi w zarezerwowanym na 27 września terminie na antenie stacji Showtime.

Jeszcze niedawno coś przebąkiwano o możliwej konfrontacji z Gabrielem Campillo, lecz Showtime zaproponowała walkę w październiku bądź listopadzie.

- To była decyzja Showtime, a my na nią przystaliśmy. Przedstawiciele telewizji pragną mieć trochę więcej czasu na promocję kolejnej walki Adonisa, stąd poprosili o późniejszy termin - tłumaczy Yvon Michel, promotor "Supermana" zasiadającego na tronie federacji WBC wagi półciężkiej.

W Kanadzie kibice wciąż mieli nadzieję na spotkanie Stevensona z byłym championem - Jeanem Pascalem (29-2-1, 17 KO), ale póki co raczej nie zanosi się na ich rywalizację.

- Kolejnym przeciwnikiem na pewno nie będzie Pascal, może za to zmierzą się kiedyś w przyszłości - uciął wszelkie spekulacje Michel.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 15-08-2014 06:21:18 
No to moze Kostecki? Oczywiscie zartuje, bo o PolishGipsy Superman pewnie nawet nei slyszal. Troche ciekawie wyszlo, Adonis poszedl do Showtime za kasa i mozliwe by uniknac oczekiwanej konfrontacji z Rosjaninem, ledwo wygral z Fonfara a tu chokus pokus i nie ma z kim walczyc bo dziadek poszedl do HBO po Kowaliowa. Jesli nie Pascal to kto, Bute odpadl, moze rewanz z Dawsonem? Niewiele opcji zostaje by zainteresowac i tv i kibicow.
 Autor komentarza: samurai
Data: 15-08-2014 06:42:00 
A JA CHETNIE BYM ZOBACZYL REWANZ Z ANDRIU FANFARA!!!
DLACZEGO NIE!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.