Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-04

 
ZAKRZEWSKA: WIERZYŁAM W MEDAL MISTRZOSTW EUROPY

Wśród 11 medali, które nasze reprezentantki przywiozły z Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Asyżu znalazły się aż trzy złote krążki, a jeden z nich zdobyła w kategorii 60 kg w gronie juniorek Weronika Zakrzewska. W wywiadzie z naszym serwisem opowiedziała o swoim sukcesie i przygodzie z boksem.


WYNIKI GALI ŚLIWICKI BOXING SHOW

2 sierpnia w Amfiteatrze GOK w Śliwicach odbyła się gala bokserska pod nazwą 'Śliwicki Boxing Show' z walkami boksu olimpijskiego, zorganizowanej przez 'Gruchała Team Chojnice' z walką wieczoru: Mieszko Ludwicki kontra Patryk Godlewski. Wyniki z krótką fotorelacją w rozwinięciu.


HOPKINS ZAMIERZA ZDOMINOWAĆ KOWALIOWA JAK NIEGDYŚ PAVLIKA

Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) już kilka razy był skazywany na porażkę, a potem wychodził między liny i robił swoje. Tak było na przykład sześć lat temu, gdy wyszedł naprzeciw siejącego postrach Kelly'ego Pavlika i dał mu lekcję boksu. Legendarny "Kat" zapowiada, że tak samo będzie 8 listopada w konfrontacji z innym niepokonanym mocarzem, Siergiejem Kowaliowem (25-0-1, 23 KO).


JAMIE MOORE POSTRZELONY W NOGI

Jamie Moore (32-5, 23 KO) do niedawna był świetnym pięściarzem kategorii junior średniej, ale zawiesił rękawice na kołku i zajął się trenowaniem Matthew Macklina (30-5, 20 KO), któremu w pamiętnej wojnie sprzed ośmiu lat zafundował jeden z najbrutalniejszych nokautów w historii boksu.MARTINEZ vs STURM? OBIE STRONY ZAINTERESOWANE

Sergio Gabriel Martinez (51-3-2, 28 KO) oraz Felix Sturm (39-4-2, 18 KO) długo byli najważniejszymi postaciami wagi średniej. Wtedy nawet nie wspominano o walce unifikacyjnej między nimi, lecz teraz, gdy obaj przegrali i utracili swoje tytuły, taki pomysł wydaje się coraz bardziej realny do zrealizowania.FOTORELACJA: KOWNACKI vs ELLIS

W sobotnią noc Adam Kownacki (7-0, 7 KO) dopisał do swojego nieskazitelnego rekordu kolejną wygraną przed czasem, tym razem nad groźnym Charlesem Ellisem (9-2-1, 8 KO). Prezentujemy Wam fotorelację z tego pojedynku.


WASILEWSKI USPOKAJA: OFERTA JEST ŚWIETNA

W rosyjskich mediach pojawiły się informacje o tym, że może nie dojść do walki Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) z Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO). Przypomnijmy, iż "Diablo" ma podejść do obrony pasa WBC kategorii junior ciężkiej 27 września w Moskwie i zdaniem Andrzeja Wasilewskiego ta walka powinna dojść do skutku.
LITKIEWICZ STAWIA NA ABRAMENKĘ

Wielkimi krokami zbliża się gala w Międzyzdrojach. Jednym z najciekawszych punktów na karcie walk jest starcie niepokonanego Przemysława Runowskiego (7-0, 1 KO) z doświadczonym Andreiem Abramenką (20-6, 4 KO). Rok temu "Kosiarz" pokonał na punkty Patryka Litkiewicza (13-4, 7 KO), który w ostatnich tygodniach sparował z najbliższym rywalem pięściarza Knockout Promotions. "Lita" obawia się, że oponent Polaka może sprawić niespodziankę i to jego widzi w roli faworyta.