AMIR KHAN O SYTUACJI Z RZEKOMYM POBICIEM

Amir Khan (29-3, 19 KO) we wczesnych godzinach porannych 4 lipca został aresztowany i na moment oskarżony o pobicie. Potem zarzuty wycofano, a świetny Anglik dopiero teraz przyznaje, że coś rzeczywiście było na rzeczy.

- Pewne dzieciaki zaczęły rzucać czymś w mój samochód. Wysiadłem więc i podszedłem do jednego z nich. On mnie odepchnął, więc ja odpowiedziałem mu tym samym. Odepchnąłem jego, a on się przewrócił. I na tym koniec - wspomina dawny champion kategorii junior półśredniej oraz jeden z głównych kandydatów do przyszłorocznego starcia z Floydem Mayweatherem Jr (46-0, 26 KO).

AMIR KHAN: SERWIS SPECJALNY

- Chłopak podniósł się, przeprosił mnie i przyznał, że to co zrobił nie było w porządku. Większość ludzi zareagowałoby podobnie, a ja, choć jestem bokserem, nie lubię walczyć poza ringiem - dodał Khan, który ma powrócić na ring 6 grudnia z nieznanym jeszcze rywalem. Kolejny w kolejce, już w maju 2015, ma być sam "Piękniś".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-08-2014 18:30:47 
Chyba ze dwa lata temu byla sprawa z bracmi Khan, rzekomo jakis 6 bandytow sie na nich rzucilo i bandyci dostali lanie. Jak sprawa wyszla na jaw ci rzekomi bandyci ubrani w kominiarki nakrecili kilka filmow i wrzucili w neta w ktorych twierdza ze to bracia Khan zostali poobijani pokazujac dowody rzeczowe ktore im zrabowali tj. klucze od Range Rovera i portfel z paszportem Amira.Widac ze ciezko w Angli by czlowiekiem sukcesu pochodzac z Pakistanu i bedac muzulmanem.
https://www.youtube.com/watch?v=dlNM-4AfWa4
 Autor komentarza: Whisper
Data: 04-08-2014 19:09:24 
@teanshin
Ciężko to żyć z muzułmańskimi fanatykami. Założę się, że ten bandyta to kolejny ciapaty.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 04-08-2014 19:20:01 
Skoro Anglia jest teraz krajem sslamskim to oni są teraz u siebie, a Angole muszą się dostosować. Sami tego chcieli to mają. A sądząc po opisie zdarzenia to Khan po prostu przegonił jakiś cieci, którzy rzucali w jego samochód. Pewnie jakaś naćpana lub pijana hołota, co miał zrobić.
 Autor komentarza: damos
Data: 04-08-2014 23:38:40 
Gówno prawda że sami chcieli. Tak samo chcieli jak i my chcemy ukraińców. Rząd tak chcial i tyle.. A ludzie sami tempia pakistankich muzlmanow i dobrze bo jak dla nich nie liczy sie zwiazek chrzescijanki z chrzescijaninem i moga w mysl ich religii gwalcic bezkarnie nasze kobiety to jak wy byscie postapili?
 Autor komentarza: Srogi
Data: 05-08-2014 03:05:22 
@damos
Anglicy przez wiele lat czerpali benefity ze swoich kolonii, więc raczej nie mieli nic przeciwko polityce rządu.
 Autor komentarza: damos
Data: 05-08-2014 11:23:04 
@Srogi

Zgadzam się, ale kolonizować ich na terenie swojego kraju to już inna bajka..

Wracając do boksu to Amir nie ma żadnych szans tak samo z Pacmanem jak i Moneyem wiec bez sensu naglaśniać tego szklanego chlopca:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.