WASILEWSKI USPOKAJA: OFERTA JEST ŚWIETNA

Redakcja, PolsatSport.pl

2014-08-04

W rosyjskich mediach pojawiły się informacje o tym, że może nie dojść do walki Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) z Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO). Przypomnijmy, iż "Diablo" ma podejść do obrony pasa WBC kategorii junior ciężkiej 27 września w Moskwie i zdaniem Andrzeja Wasilewskiego ta walka powinna dojść do skutku.

Póki co na jednym z portali społecznościowych swój udział w tym projekcie potwierdził Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO), który zaatakuje Denisa Lebiediewa (25-2, 19 KO) i jego pas organizacji WBA. A co z Krzyśkiem? Podobno liczył na większą kasę.

- Walka odbywa się w bardzo dobrym dla nas terminie, w miejscu które lubimy i które jest dla nas szczęśliwe. Jeśli chodzi o warunki finansowe, to są zbliżone do rekordowej gaży Krzyśka, którą też nomen omen otrzymał za walkę w Moskwie. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim prawie roku nie było tak naprawdę żadnej poważnej oferty, to ta jest naprawdę świetna. Wszystko się więc zgadza, termin, miejsce, wyzwanie sportowe i gaża. Zaskakują mnie więc trochę te plotki z Rosji, ale nie biorę ich za poważnie do serca – uspokaja promotor Włodarczyka.