Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-15

 


CARLOS MOLINA: POKONAŁBYM ZARÓWNO 'CANELO' JAK I LARĘ

Jak wiadomo Carlos Molina (22-5-2, 6 KO) ma już wszystkie problemy za sobą i 11 października w Cancun przystąpi do pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji IBF kategorii junior średniej. Meksykanin uważa się za elitę w tym limicie, a sobotni pojedynek pomiędzy Erislandy Larą (19-2-2, 12 KO) a Saulem Alvarezem (44-1-1, 31 KO) nie zrobił na nim wielkiego wrażenia.


FLOYD MAYWEATHER DO MAIDANY: TO BOKS A NIE WALKA NA GOŁE PIĘŚCI

Do czasu gdy Floyd Mayweather Jr (46-0, 26 KO) i Marcos Rene Maidana (35-4, 31 KO) nie wyjdą między liny zapewne takie utarczki słowne między nimi będą nam towarzyszyć do samego końca. Kolejna porcja ze strony "Pięknisia", który oskarżył swojego rywala o próbę oszustwa i wyciągnięcie wyściółki z rękawic. Porównał go nawet do Antonio Margarito, który do bandaży dodawał specjalną, utwardzającą substancję.PIERWSZE POJEDYNKI OOM 2014

Dziś przed południem startuje ostatnia XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, potrwa do niedzieli i wyłoni przyszłość Polskiego Boksu Olimpijskiego wśród 104 chłopców i 52 dziewcząt. W rozwinięciu zestawienie zestawienie par inauguracyjnych pojedynków i program na kolejne dni.

II DZIEŃ OOM: ZESTAWIENIE WALK ĆWIERĆFINAŁOWYCH

Ciężkie zadanie stoi przed sędziami tegorocznej OOM. Zawodnicy prezentują różnorodne style, jeszcze nie ułożeni, szukają w ringu miejsca do zaprezentowania się z jak najlepszej strony. W takiej - pełnej serca, zaangażowania i sportowego zacięcia - werwie, niezmiernie trudno wskazać zwycięzcę. Przedstawiamy sprawiedliwych tej Olimpiady oraz zestawienie 24 par drugiego dnia ćwierćfinałów.

MAYWEATHER JR: TYM RAZEM WIĘCEJ TRENINGU SIŁOWEGO

- Ten obóz będzie wyglądać zupełnie inaczej od poprzedniego. Po pierwsze dam mojemu organizmowi trochę dłużej odpocząć, ale z drugiej strony zdecydowanie bardziej skupię się podczas przygotowań na treningu siłowym - nie ukrywa Floyd Mayweather Jr (46-0, 26 KO), który 13 września po raz drugi w tym roku zmierzy się z Marcosem Rene Maidaną (35-4, 31 KO).
SZPILKA: TRENUJĘ NA ADAMKA

Artur Szpilka (16-1, 12 KO) nie traci nadziei na walkę z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO). Pięściarz z Wieliczki pozostaje w treningu i przygotowuje się właśnie pod kątem starcia z "Góralem", do którego miałoby dojść 8 listopada w Krakowie.