Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-01

 


OSTATNIE SPOJRZENIE: 12 RUNDA W ZAŁĘŻU

W miniony weekend odbył się mecz pieczętujący ponad 100 letnią pracę klubu "06 Kleofas Katowice" w Hali na Załężu. Jeden z najstarszych klubów - rok założenia 1906 - zmienia swoją siedzibę, a zrobił to z prawdziwym przytupem na imprezie "12 RUNDA - czyli Ostatni Mecz w Klubie 06 Kleofas Katowice". Prezentujemy jedną z walk wieczoru.


DE LA HOYA CZYŚCI SOBIE TEREN W GBP

Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości, kto tak naprawdę rządzi stajnią Golden Boy Promotions, to już ich chyba nie ma. Oscar De La Hoya - założyciel i prezydent grupy, zwolnił właśnie trzy osoby, które mogły okazać się nielojalne wobec niego, czytaj - są powiązane z Richardem Schaeferem.CALZAGHE: CLEVERLY POWINIEN ZLAĆ BELLEW

Przebywający na zasłużonej emeryturze dawny wielki mistrz wagi super średniej Joe Calzaghe uważa, że jego młody rodak Nathan Cleverly (27-1, 13 KO) powinien dać sobie radę z Tonym Bellew (21-2-1, 13 KO), kiedy dwaj zawodnicy, którzy jeszcze niedawno zaliczali się do czołówki kategorii półciężkiej spotkają się w rewanżu już w wadze junior ciężkiej.
MALIGNAGGI: NIE MOGĘ SZANOWAĆ PACQUIAO

Były mistrz dwóch kategorii wagowych Paulie Malignaggi (33-6, 7 KO) wyraził na Twitterze poparcie dla wyrywkowych testów antydopingowych w boksie. Przy okazji zganił Manny'ego Pacquiao (56-5-2, 38 KO) za to, że Filipińczyk w swoich najlepszych latach nigdy się na takowe nie zgodził.PACQUIAO KONTRA KHAN? ARUM POWĄTPIEWA

Od pewnego czasu Amir Khan (29-3, 19 KO) wysyła sygnały, że chciałby skrzyżować rękawice z niesamowitym Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO), który po pobiciu Tima Bradleya (31-1, 12 KO) powrócił do pierwszej trójki najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie.


13 WRZEŚNIA REWANŻ MAYWEATHER vs MAIDANA!

Floyd Mayweather Jr (46-0, 26 KO) - najwspanialszy pięściarz naszych czasów odsłonił wszystkie karty. "Piękniś" potwierdził właśnie, że 13 września po raz drugi z rzędu spotka się z Marcosem Rene Maidaną (35-4, 31 KO), który w pierwszy weekend maja sprawił mu tyle kłopotów.


LARA GWARANTUJE OBICIE CANELO

Bardzo długo Erislandy Lara (19-1-2, 12 KO) czekał na wielką walkę i deklarował chęć stoczenia pojedynku z każdym liczącym się zawodnikiem w swojej kategorii. W końcu Canelo Alvarez (43-1-1, 31 KO) zdecydował się podjąć rzuconą rękawicę i już 12 lipca przekonamy się, kto jest najlepszy w limicie 154 funtów, gdy Floyd Mayweather (46-0, 26 KO) występuje w niższej wadze.