KMITA: PBN W LISTOPADZIE, PRAWDOPODOBNIE SZPILKA vs ADAMEK

Redakcja, polsatsport.pl

2014-07-01

- Gala Polsat Boxing Night prawdopodobnie odbędzie się 8 listopada w hali w Krakowie, gdzie w walce wieczoru możemy zobaczyć Adamka i Szpilkę - powiedział w rozmowie z Karoliną Owczarz dyrektor ds. Sportu telewizji Polsat Marian Kmita. Pierwotnie mówiło się o terminie 18 października, a gala miała odbyć się w Łodzi.

Zobacz też: 108 KILOGRAMÓW MIĘŚNI SZPILKI

W poniedziałek w południe Kmita raz jeszcze spotka się z promotorami grupy Sferis KnockOut Promotions, by porozmawiać o potencjalnym występie w tej imprezie Artura Szpilki (16-1, 12 KO). Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) jest już praktycznie dogadany z Polsatem.

Zobacz też: KLICZKOWIE WSPIERAJĄ WOJSKO

- Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że gala Polsat Boxing Night odbędzie się 8 listopada w nowej hali w Krakowie. W walce wieczoru prawdopodobnie zobaczymy Tomasza Adamka i Artura Szpilkę. Za tydzień jednak będę miał więcej do powiedzenia i to już będzie wersja pewna i ostateczna - kontynuował Kmita, zapewniając, że bez względu na negocjacje z obozem Artura rywalem "Górala" na pewno nie będzie ani Chris Arreola, ani Dereck Chisora.