Archiwum wiadomości z dnia: 2021-03-27

 FIODOR CZERKASZYN: CHCĘ POKAZAĆ WIDOWISKOWY BOKS

Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO) doczekał się walki wieczoru. I to od razu na TVP 1. Jego rywalem będzie Javier Francisco Maciel (33-10, 23 KO). Kto wie, być może będzie to ostatni występ Fiodora na polskim ringu w najbliższym okresie. Po ceremonii ważenia porozmawialiśmy z nim o przeciwniku oraz najbliższych planach. Zapraszamy!


MCHUNU GŁADKO WYPUNKTOWAŁ TISZCZENKĘ

Thabiso Mchunu (23-5, 13 KO) ponownie nie zawiódł. Znowu wybrał się do Rosji i znowu gładko wypunktował gospodarza. Dziś podczas gali w Jekaterynburgu nie dał absolutnie żadnych szans Jewgienijowi Tiszczence (8-1, 6 KO) w eliminatorze federacji WBC wagi junior ciężkiej. Tym sposobem mistrz olimpijski z Rio zalicza swoją pierwszą porażkę na zawodowych ringach.SZPILKA NA KONROLI: JESTEM CZYSTY JAK ŁZA!

Kamera BOKSER.ORG towarzyszyła Arturowi Szpilce (24-4, 16 KO) w drodze na kontrolę antydopingową POLADA w hotelu Warszawianka w Jachrance. W tym obiekcie trwa właśnie gala KnockOut Boxing Night 14. Kilkanaście minut wcześniej kontrolę przeszedł jego majowy rywal, Łukasz Różański (13-0, 12 KO). Panowie skrzyżują rękawice 8 maja podczas gali w systemie PPV.CZERKASZYN WYSTĄPI W KWIETNIU NA GALI SULĘCKI vs MUNGUIA?

Amerykańskie media podają, że Maciej Sulęcki (29-2, 12 KO) 23 kwietnia w El Paso skrzyżuje rękawice z Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Obóz Polaka prowadzi obecnie wyścig z czasem i stara się dopiąć związane z wyjazdem formalności. Promotor Sulęckiego, szef grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski ujawnił przy tym, że na gali w El Paso może wystąpić inny zawodnik KP: Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO).