SZPILKA - RÓŻAŃSKI 8 MAJA, DZIŚ FACE TO FACE NA GALI W JACHRANCE

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) oraz Łukasz Rózański (13-0, 12 KO) staną dziś twarzą w twarz podczas gali Knockout Boxing Night 14 w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Obaj panowie są już na miejscu i przeszli nawet dzisiaj kontrolę antydopingową. Pojedynek odbędzie się 8 maja na gali w systemie PPV i dziś zostanie oficjalnie ogłoszony. 

Najpierw do wzięcia udziału w kontroli antydopingowej na terenie hotelu został poproszony pięściarz z Rzeszowa, a kilkadziesiąt minut później kontrolę przeszedł były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Dla Różańskiego była to druga kontrola w przeciągu kilku dni. 

W hotelu w Jachrance jest też narzeczona Szpilki, Kamila Wybrańczyk, która kilka godzin temu poinformowała w mediach społecznościowych, że dziś odbędzie się face to face obu pięściarzy, a terminem starcia jest 8 maja. Ta data przewijała się już od kilku tygodni. Panowie zawalczą prawdopodobnie o tytuł WBC International wagi bridger. Zwycięzca otworzy sobie drogę do dużej walki w nowym limicie stworzonym przez federację WBC.

Na miejscu w Jachrance jest nasz dziennikarz Łukasz Famulski, który na Twitterze na biężąco informuje o tym co się dzieje podczas dzisiejszej gali Andrzeja Wasilewskiego. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 27-03-2021 20:58:51 
Ciekawe czy Git będzie trzymał ciśnienie przed tą potyczką. Podskórnie czuje pewnie że to jego "łabędzi śpiew" i koniec zabawy w poważny sport. Może być z tego powodu nerwowy i przesadnie nakręcony. Szczególnie że zdaje się że Różański ma nad nim też przewagę mentalną a samo ogłoszenie walki trwało przez foszki Szpilki długi czas.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-03-2021 21:17:48 
Szpilka będzie chciał wzbudzić zainteresowanie.
Ostatnio sportowo słabo mu idzie - jest dawcą efektownych knockdownów i knockoutów.
Więc może jakaś przepychanka, wyzwiska itd.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.