Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-16

 


CRAWFORD: MUSICIE NADAL DOMAGAĆ SIĘ MOICH WIELKICH WALK

Sobotni pogromca Kella Brooka, mistrz świata WBO wagi półśredniej Terence Crawford (37-0, 28 KO) jest przez wielu uważany za najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie, ale wytyka mu się też brak naprawdę wielkich walk na koncie. Amerykanin twierdzi, że jeżeli media i kibice będą naciskać na wielkie pojedynki, to w końcu do nich dojdzie.


WACH vs FURY I BAKOLE vs KUZMIN 12 GRUDNIA W LONDYNIE!

Za niecały miesiąc, 12 grudnia na gali, której walką wieczoru będzie starcie mistrzowskie Anthony Joshua vs Kubrat Pulew, czeka nas bardzo ważna noc dla polskiego boksu. Wiedzieliśmy już, że Krzysztof Głowacki zmierzy się wtedy z Lawrence'em Okolie o pas WBO wagi cruiser, a przed chwilą potwierdzono, że w Londynie dojdzie również do walki Mariusza Wacha (36-6, 19 KO) z Hughie'em Furym (24-3, 14 KO)!PREMIERA FILMU 'HAJDUGA' MARCINA BIEGAŃSKIEGO (WIDEO)

W ostatni piątek miała miejsce premiera bokserskiego dokumentu 'Hajduga' Marcina Biegańskiego, twórcy kontrowersyjnego 'Piotrowsky'ego' (2017). Nowy film reżysera jest zapisem wizyty w zabrzańskim mieszkaniu Jana Hajdugi (1932-2018), pochodzącego spod Lwowa Sybiraka i jednego z najbardziej zasłużonych śląskich trenerów pięściarstwa.CZERNINA Q AND A #1 (PYTANIA) - PREMIERA NOWEGO FORMATU

W tym tygodniu w 'Czerninie' premiera formatu Q and A, który będzie się pojawiać raz w miesiącu. Od poniedziałku do środy możecie zadawać bokserskie pytania, na według mnie najciekawsze odpowiem w niedzielę. Wśród autorów pytań raz na kwartał losowana będzie kozacka nagroda sponsorowana przez grupę Remy Cointreau.