DANIEL DUBOIS: MAM WSZYSTKO, BY OSIĄGNĄĆ W WADZE CIĘŻKIEJ BARDZO DUŻO

Daniela Dubois (15-0, 14 KO) za dwanaście dni czeka trudna przeprawa z Joe Joyce'em (11-0, 10 KO). Młody bombardier z Londynu jest przekonany o swojej wyższości. W stawce tej potyczki jest wakujący pas mistrza Europy wagi ciężkiej.

Joyce będzie nieznacznie wyższy i o przynajmniej kilka kilogramów cięższy. "Dynamit" ma jednak eksplodować na jego szczęce i odprawić wicemistrza olimpijskiego wagi super ciężkiej przed czasem.

- Jestem przekonany, że mogę go znokautować tak samo na samym początku, jak i pod koniec walki. Nie robi mi wielkiej różnicy, czy wygram z nim w pierwszej rundzie, czy poboksujemy trochę dłużej. Cokolwiek będę musiał zrobić, zrobię to i zwyciężę w tym pojedynku - mówi pewny swego 23-latek.

JOE JOYCE CHCE WYGRANĄ NAD DUBOIS DOPCHAĆ SIĘ DO USYKA >>>

- Joyce boksuje po swojemu, inaczej niż wszyscy, w bardzo specyficzny sposób. Muszę być więc przygotowany na wszystko co mi zaproponuje. A kiedy już go pokonam, bardzo chętnie spotkam się potem z Aleksandrem Usykiem o wakujący pas federacji WBO, jeśli tylko nadarzy się taka okazja. Jestem na niego gotowy. On ma wielkie umiejętności, lecz w wadze ciężkiej musisz być prawdziwym atletą. Mam wszystko, by zajść bardzo daleko w królewskiej kategorii - dodał Dubois.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-11-2020 20:20:45 
Ma warunki, ma cios, dobre wyszkolenie techniczne, do tego jest młody, a po tej walce zobaczymy czy ma też szczękę.
Nie wiem czy na Usyka nie ma za mało doświadczenia, bo jeśli do tej walki by doszło to naprawdę będzie mu ciężko się przygotować taktycznie.
 Autor komentarza: holy
Data: 17-11-2020 08:27:22 
Dubois ma chyba za dużo mięśni i walka na dłuższym dystansie może być dla niego problemem, co może wykorzystać Joyce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.