BOB ARUM: STRACIŁEM NA WALKACH CRAWFORDA FORTUNĘ

Redakcja, The Athletic

2020-11-16

Umiejętności czysto sportowe to za mało? Chyba coś takiego sugeruje Bob Arum, który promuje Terence'a Crawforda (37-0, 28 KO).

- On powinien promować sam siebie jak robi to Teofimo Lopez, Shakur Stevenson, a kiedyś Mayweather czy Pacquiao. Jeśli nie będzie tego robił, to kto do cholery będzie go tak naprawdę potrzebował? On może być najlepszym pięściarzem na świecie, a wierzę, że jest najlepszy w wadze półśredniej, ale przecież nie zbankrutuję próbując go promować - mówi szef grupy Top Rank, który ma ważny kontrakt z Crawfordem do października 2021. Jak będzie wyglądać ich dalsza współpraca? Arum nie ukrywa, że próbuje doprowadzić do starcia mistrza WBO wagi półśredniej z championem WBA, legendarnym Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO).

- Pytanie brzmi, czy my naprawdę chcemy zatrzymać u siebie Terence'a? W ostatnich trzech walkach straciłem na nim tyle pieniędzy, że mógłbym sobie wybudować za to nowy dom w Beverly Hills - dodał Arum.

BRADLEY: DŁUGO POCZEKAMY NA WALKĘ CRAWFORDA ZE SPENCE'EM >>>

Przypomnijmy, że za sobotnie zwycięstwo nad Kellem Brookiem (39-3, 27 KO) w czwartej rundzie Crawford zarobił 4 miliony dolarów.