GASIJEW MA ZNÓW WYSTĄPIĆ NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO ROKU

Pod koniec października Murat Gasijew (27-1, 20 KO) udanie zadebiutował w wadze ciężkiej błyskawicznym zwycięstwem nad Nuri Seferim. I choć za oceanem toczyć się będzie batalia prawna pomiędzy nim a grupą Warriors Boxing, Rosjanin najbliższe plany wiąże raczej z ojczyzną.

Były zunifikowany mistrz świata kategorii cruiser waży już w okolicach 105 kilogramów i bije jeszcze mocniej, o czym przekonał się właśnie Seferi. Kiedy kolejny pojedynek? Na początku przyszłego roku. - Murat potrzebuje około dziesięć-dwanaście tygodni i będzie gotowy do kolejnego występu - mówi Witalij Słanow, trener byłego championa w limicie 90,7kg.

- Moim rywalem miał być pierwotnie Kevin Johnson. Ostatecznie skończyło się na Seferim, ale gdyby nie on, to w ogóle bym nie walczył i cała ciężka praca poszłaby na marne. A trenowałem naprawdę ciężko - tłumaczył dobór takiego  a nie innego przeciwnika Gasijew, który wracał po ponad dwuletniej przerwie. Wciąż jest jednak młody jak na standardy wagi ciężkiej. Niedawno obchodził dopiero 27. urodziny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JimmyDeSanta
Data: 17-11-2020 10:49:04 
Wpierw niech przejdzie porządny test w HW, bo pokonanie Seferiego i robienie z tego większego optymizmu przypomina trochę ,,dmuchanie sukcesów" naszych komandosów. Nie mówię, że Rusek jest słaby, ale w roli dominatora go nie widzę.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 17-11-2020 11:08:15 
Od czegoś trzeba było zacząć, bez przesady z tymi komandosami. Natomiast kiedy dominator trafia na innego dominatora lub więcej dominatorów przestaje nim być podobnie jak oni, bo prawdziwy dominator z założenia powinien być tylko jeden na danym podwórku.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-11-2020 13:21:55 
Gassijew na cios i mocną szczekę, Oby zdrowie mu dopisywało, a może zakręcić się wokół title shota w ciężkiej. Ma ku temu predyspozycje skoro był zunifikowanym mistrzem w cruiser. Nie zapominajmy że to młody chłop i śpieszyć się tak bardzo nie musi jak np Usyk..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-11-2020 17:21:15 
Zawsze może zawalaczyć o pas krążownika.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 17-11-2020 19:58:51 
To może teraz Sefer...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.