Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-12

 HEARN O TERMINACH WALK MISTRZOWSKICH Z UDZIAŁEM POLAKÓW

Eddie Hearn wciąż zmienia zdanie w kwestii terminów walk mistrzowskich Polaków: pojedynku Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z mistrzem świata IBF wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) i starcia Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO) o wakujący pas WBO wagi cruiser. Oto najnowsze wieści ze strony Hearna na tematy dla polskiego boksu niezwykle ważne.


RUSZYŁA SPRZEDAŻ KSIĄŻKI 'TYSON FURY. BEZ MASKI'

Kiedy w listopadzie 2015 roku Tyson Fury pokonał Władimira Kliczkę wydawało się, że ma świat u swoich stóp. Brytyjski pięściarz staczał się jednak w otchłań depresji. Choroba w połączeniu z problemami z alkoholem i narkotykami sprawiła, że upadł niemal na samo dno. Od popełnienia samobójstwa uratował go jedynie impuls. 12 lutego nakładem wydawnictwa SQN ukazała się autobiografia 'Króla Cyganów'.


JAVAN HILL: FURY IDZIE PO NOKAUT W IMIĘ DZIEDZICTWA STEWARDA

Przed rewanżową walką z mistrzem świata WBC Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO), Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) niespodziewanie rozstał się z Benem Davisonem i rozpoczął współpracę z nowym trenerem, Javanem Hillem, którego wujkiem był legendarny twórca potęgi gymu Kronk, Emanuel Steward. Hill wspomina swoje spotkania i rozmowy z Tysonem i odwołuje się do wielkiego dziedzictwa Stewarda, które ma być fundamentem zwycięstwa 22 lutego w Las Vegas.

JAY DEAS: ROZSTANIE FURY'EGO Z DAVISONEM TO NASZA PRZEWAGA

Trener mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (42-0-1, 41 KO), Jay Deas zwraca uwagę na dwa ważne aspekty rewanżowej walki Amerykanina z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO), która czeka nas już w przyszłą sobotę w Las Vegas. Według Deasa Wilder musi być tym razem cięższy niż w pierwszym pojedynku. Fury'ego może natomiast drogo kosztować rozstanie ze znakomitym, choć bardzo młodym trenerem - Benem Davisonem.EWA BRODNICKA: MAM BYĆ W TEJ WALCE JAK PITBULL

Ewa Brodnicka (18-0, 2 KO) szykuje się do piątej obrony tytułu mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej. Jej rywalką 7 marca w Dzierżoniowie będzie Djemilla Gontaruk (16-6-2, 2 KO). Z tej okazji porozmawialiśmy z naszą jedyną obecnie mistrzynią świata. Zapraszamy.