PACQUIAO ZWIĄZAŁ SIĘ Z MENADŻEREM McGREGORA - COŚ JEST NA RZECZY?

Trudno powiedzieć, czy to cokolwiek znaczy, na pewno jednak rozpocznie falę spekulacji... Audie Attar został nowym menadżerem Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO)!

Co to oznacza? Attar i jego grupa Paradigm Sports Management odpowiada za karierę Conora McGregora. Ostatnio sporo mówiło się i pisało o potencjalnym pojedynku Pacquiao i McGregora. Padał nawet konkretny termin - lipiec. Teraz, gdy mają tego samego menadżera, walka będzie łatwiejsza do zorganizowania niż kiedykolwiek wcześniej.

41-letni "Pac-Man" w lipcu zeszłego roku po świetnym występie wypunktował niejednogłośną decyzją sędziów Keitha Thurmana, odbierając mu pas WBA wagi półśredniej. Z kolei "Notorious", który jako pięściarz przegrał jedyny pojedynek z wielkim Floydem Mayweatherem Jr, niedawno udanie powrócił do organizacji UFC, demolując w 40 sekund Donalda Cerrone. Irlandczyk nie ukrywa jednak swoich bokserskich ambicji. - Zdobycie tytułu mistrza świata w boksie jest moją wielką ambicją - powiedział były mistrz UFC dwóch kategorii.

CONOR McGREGOR ZAINTERESOWANY LIPCOWĄ WALKĄ Z PACQUIAO >>>

- Witaj w jednej drużynie - skomentował ten ruch Filipińczyka w mediach społecznościowych McGregor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.