McGREGOR ZAINTERESOWANY LIPCOWĄ WALKĄ Z PACQUIAO

Pisaliśmy już o pogłoskach na temat rewanżowej walki Floyda Mayweathera z Mannym Pacquiao, do której miałoby dojść w lipcu tego roku na otwarcie Allegiant Stadium - ogromnej areny (zmieści ponad 70 tysięcy widzów, a koszt budowy to ok. dwóch miliardów dolarów), która stanie się domem Las Vegas Raiders, drużyny futbolu amerykańskiego. Walką z Pacquiao na otwarcie jest zainteresowany również największy gwiazdor MMA ostatnich lat - Conor McGregor.

MAYWEATHER vs PACQUIAO II W LIPCU W LAS VEGAS? >>>

- Otwarcie stadionu Allegiant? Ten występ byłby zaszczytem. Walka z Manny byłaby niesamowita. On jest małym, silnym mańkutem, musiałbym przemyśleć kwestię wagi i kilka innych rzeczy, ale jestem zainteresowany taką konfrontacją - powiedział McGregor, który już w ten weekend powróci do oktagonu UFC na gali UFC 246 w Las Vegas, gdzie zmierzy się z Donaldem Cerrone.

- Ciężko będzie całkowicie zostawić MMA. Zdobycie tytułu mistrza świata w boksie jest jednak moją wielką ambicją. Dołożenie takiego osiągnięcia do moich tytułów w UFC byłoby czymś wspaniałym. Zawsze spoglądam w górę i aspiruję do wielkich rzeczy. Aktywność, konsekwencja i zdyscyplinowany plan, te czynniki pozwalały i będą mi pozwalać na osiąganie wszystkich moich celów - dodał słynny ''Notorious'', który zadebiutował w zawodowym boksie we wrześniu 2017 roku, przegrywając przed czasem pamiętną i niezwykle lukratywną walkę z Floydem Mayweatherem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-01-2020 19:57:24 
Pacman to poważny sportowiec i przede wszystkim poważny człowiek, przynajmniej za takiego go uważam. Mam nadzieję że nie zbłaźnił by siebie i swojej kariery jak to zrobił Flojd Piniążek Mejłeder walką z jakimś rudym bijokiem z Irlandzkiego pubu..
 Autor komentarza: Damixxx
Data: 17-01-2020 20:07:34 
Z tego co pamiętam to Conor przegrał z FMJ przez tko a nie na punkty...
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-01-2020 01:19:20 
A ja tam nie mam nic przeciwko takiej walce. Miło będzie zobaczyć McGregora na dechach po przyjęciu lewego sierpa na szczękę.

A Pacman zarobiłby najwięcej w życiu.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 18-01-2020 03:00:05 
To by Conor dopiero dostał oklep :D

Schodził będzie z ringu z asysta sekundantów po srogim laniu ... jak nie na noszach ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.